Wpis z mikrobloga

Niesamowite, koniec składania szosy. Wsadziłem 105 Di2 do aluminiowej szosy. Wszystko mi poszło niezwykle gładko i bez żadnych większych problemów, aż teraz cały czas się zastanawiam gdzie mogłem coś zepsuć. Największym moim problemem było owinięcie kierownicy owijką od Fizika, która przy najbliższej możliwej okazji zostanie wymieniona. Całość chyba zajęła mi z 3 wieczory i dzisiaj 3 godzinki na ogarnięcie całości.

Jedyna rzecz co mi nie poszła po myśli, to bateria owinięta w folie, która wypadła ze sztycy i wpadła do rury. Ale to będziemy się martwić jak będę chciał ją wyciągać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do zakończenia wszystkiego zostało mi chyba tylko ogarnięcie zaślepek i kabli wpiętych do przerzutek. Obyło się bez oddawania do specjalisty, a z manualami od Shimano + YouTube składanie roweru jest jak składanie mebli z Ikea. Nie wspominam o tym, że trzeba jeszcze trochę dorzucić do kluczy potrzebnych do poskręcania wszystkiego, no ale one nie znikają po skończeniu pracy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower #szosa
Pobierz veracholera - Niesamowite, koniec składania szosy. Wsadziłem 105 Di2 do aluminiowej s...
źródło: comment_1673699238ebbkUbOL2xjk1QfrVSYWYu.jpg
  • 20
@veracholera:
Zastanwowilbym sie na Twoim miejscu czy nie lepiej kupic ramy z eropejskiej dystrubucjii. Za nie wiele drożej masz accenta cyclone. Ten chińczyk 4k z wysyłką+ ryzyko cla, accenta w pl kupilem za 5.2
Jedyna rzecz co mi nie poszła po myśli, to bateria owinięta w folie, która wypadła ze sztycy i wpadła do rury. Ale to będziemy się martwić jak będę chciał ją wyciągać.


Cos ci niesmialo przypomne co ci trzy dni temu pisalem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wsadzaj w sztyce, owiń baterię w piankę i wrzuć, samo się ułoży nad suportem, na kablach. Tylko nie za ciasno z tą