Wpis z mikrobloga

@ozark celuj w SEPA Instant. Przelewasz na Revolut, zamieniasz na EUR i wysyłasz kasę na giełdę, powinno przyjść od razu. Działa z Coinbase, prawdopodobnie też z Krakenem i Bitpanda.
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: przewalutowanie sa po dobrym kursie, ale bierze 1% fee od wplaty, ogolnie wychodzi to zazwyczaj lepiej niz w przypadku revo , noi wiadomo jest instant.

@JuzTuKiedysBylem:
Ja wplacam PLN na zen, w aplikacji wymieniam pln na $, a dolary wplacam na binance. W zen ogolnie jest kilkanascie najpopularniejszych walut.
  • Odpowiedz
@shonen hmm, ale na revo nie mam żadnych opłat od wpłaty, zamiany (do 5k zł w miesiącu) , wypłaty, a kurs wymiany wychodził mi najlepszy jak porównywałem z alior kantor i mBank kantor.

Sam kurs na zen jest jeszcze bardziej korzystny, niż na revo, nawet licząc te ekstra 1%, bo aż ciężko mi uwierzyć?
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: zdajesz sobie sprawe, ze kupujący krypto na revo nie jestes w stanie ich wyslac ? Tam mozesz kupic pare altow i je trzymac, nic nie mozesz z nimi zrobic tylko kupic i sprzedac. Revolut nie jest portfelem
  • Odpowiedz