Wpis z mikrobloga

Ehh cale życie gruba byłam, od podstawówki kiedy po zluzowaniu diety antyalergicznej zaczelam w ogromnych ilościach jesc czekoladę i pić soki, po studia kiedy nie mam już czasami siły i pomysłu co mogę ze sobą zrobić. Całe zycie będę pamiętać szydzenie ze mnie przez inne dziewczyny kiedy przebierałam się na wf i tego jak dla żartów zajebistych łapały mnie za brzuch i dodawały do tego niezwykle zabawne komentarze. Boje się teraz ćwiczyć z innymi ludźmi. Baby w gimnazjum i podstawówce wcale nie są dorosłe mają #!$%@?ą wodę we łbie w której pływa DNA i gąbka vo czasami zasysa sukowatośc ze środowiska. Tak samo nauczycielki zawsze czułam się traktowana przez nie gorzej przez to jak wyglądam i traktowały duzo lepiej szczupłe dziewczyny. Ehh kiedy dziewczyny chodziły na randki faceci nawet nie chcieli ze mną porozmawiać.
  • 11
@MrMas: W domu też możesz ćwiczyć, nikt tego nie sprawdza, a z tego co się orientuję, to również nie występuje w tym przypadku niezgodność z prawem naszej kochanej Rzeczpospolitej
@MrMas ja też byłem w pewnym momencie grubasem większym niż chciałbym. U mnie pomogło klasyczne rozwiązanie trzymanie diety do tego ruch. Na początku byl to rower godzina trzy do czterech razy w tygodniu. Jak juz zrzuciłem jakieś 15 kg smalcu wskoczyła siłowanie. Nie zauważyłem aby ktoś sie tam nabijają z grubasów. Zawsze jak masz taka możliwość idź rano wtedy nie ma żadnych juleczek.