Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3041
Jakbyście byli w emer kebab na rynku we #wroclaw i by Was przycisnęło to wiedzcie, że ich awaria toalety to bullshit, a nie awaria.

Toaleta jest zamknięta pod pozorem "awarii" od dobrego pół roku, a wczoraj widziałem jak pani z obsługi ją otworzyła swoim kluczem, załatwiła się i wyszła. Gdy zapytałem czy też możemy, to podkręciła głową, zamknęła toaletę i poszła robić kebaby... Ale jak się wkurzyłem, powiedziałem że tak nie będzie i zrobiłem fotkę tej kartki o awarii, to szybciutko otworzyła toaletę dla mnie i dziewczyny, po czym znów ją zamknęła i przed resztą klientów udają, że jest awaria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dla mnie #afera bo to robienie z klienta idioty. Kebab mają super, ale podejście z dupy.
Pobierz
źródło: comment_1673772071TlMkyJJkcT5ohJbk8qw6KN.jpg
  • 143
@killzone: ja tam się dziwie że ludzie mają problem że kibel ma kartkę z napisem awaria w dodatku w kebabowni, w dodatku możesz sam nosić płyny dezynfekujące i ściereczki mokre do przecierania rąk żeby zabezpieczyć się przed takim przypadkiem jak ci tak bardzo zależy na myciu rąk przed jedzeniem, i nie wiem czy ty wyjmujesz kebab z papierka, foli czy czegokolwiek i go dotykasz bezpośrednio rękami co wszędzie poza domem wydaje
w dodatku możesz sam nosić płyny dezynfekujące i ściereczki mokre do przecierania rąk


I swoje sztućce. Można w domu zostać i robić żarcie.
Opcja skorzystania z łazienek w lokalach gastronomicznych jest w interesie właściciela, bo jak ktoś dwa, trzy razy dostanie biegunki po wizycie w takiej knajpie, przez brak możliwości zachowania elementarnych zasad higieny, to więcej tam nie wrócił i będzie płacz na opiniach Google.
Nie wiem po co Ci odpisuję to
chodzi o to, że w lokalu powinna być osobna toaleta dla pracowników. Najwidoczniej jej nie ma, nikomu też nie chce się sprzątać obsranych ścian po #!$%@? plebsie jak ty, który się awanturuje że mają mu wielkiemu panu otworzyć kibel mimo awarii xDD co cię obchodzi ile ona trwa? Chodzisz tam żreć czy srać bo w domu tylko sławojka? Xd


@twojmlodszybrat: oho obrońca uciśnionych restauratorów, to nic że w lokalu z miejscami
@twojmlodszybrat: to jest argument, zes idiota, typek poszedł do lokalu w ktorym byla toalet, chcial z niej skorzycac ale własciel leci w #!$%@?, a ty hehe randka w kiblu, to jak mam cie powaznie traktowac ? typowe zachowanie ciemnogrodu, ale na wsi tak jest
@twojmlodszybrat: No i dzieciak, to jak kibel jest i uleg awari czy go nie ma ? jak go nie ma to jak mogl ulec awarii ? otoz jest, tylko wlasciciel leci w #!$%@? i zamknał go dla ludzi, nie uległ awarii, pracownicy z niego korzystaja