Wpis z mikrobloga

@1349: wiadomo robią sobie jaja z hailowania, potem robili sobie jaja z poparcia zamordystycznego całkowitego zakazu aborcji, a jeszcze pozniej robili sobie jaja z wspierania ruskich i obrażania ukraińców. Byly jeszcze na przykład jaja z wspierania łukaszenki, czy popierania polexitu. Jaja jak berety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Klepajro: xD ale fikoł. Jest wiele wartościowych osób w historii które chciały i dążyły do niepodległej Polski i miały w nią wkład. A twój idol ma taki wkład że jego pogrobowcy wymordowali miliony ludzi.
Weź się w łeb stuknij
@OddajButa123: Ale po co zmieniać, jak jako centrysta sam słusznie kiedyś zauważyłeś, że w naszym kraju tylko naziści i komuniści legalizowali aborcję na życzenie i homofobiczne prawo, zaś ludzie z AK nie legalizowali ani jednego ani drugiego?

Tusk który wraz sędziami, chronił komunistycznych zbrodniarzy (m.in. bo komuchy legalizowały aborcję czy homofobię), to takie same szambo, jak Michnik, który organizatora homofobicznej akcji Hiacynt, nazwał człowiekiem honoru czy chwalono tam Rosję za prawo
Pobierz Roger_Casement - @OddajButa123: Ale po co zmieniać, jak jako centrysta sam słusznie k...
źródło: comment_1673776291Oboaut1X2otm8kVb97oylu.jpg
@OddajButa123: az mi sie przypomniala pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja to kiedys dla zartow klepnalem w dupe kumpla wiedzial ze to zarty i smialismy sie razem to on mnie za siurdaka zlapal i jeszcze wieksza zabawa beczka smiechu, ja mowie "hahaha ale z nas pedaly conie? haha moze jeszcze mi obciagniesz haha" no i on mi rozpina galoty i wklada mojego wielkiego #!$%@? w usta nie
@OddajButa123: No jak nie cierpię konfederacji tak widzę jednak że się śmieją. A zjecie z jakiegoś zjazdu nacjonalistów i te gesty były w stronę młodzieży wszechpolskiej albo któregoś podobnego tworu. I nawet uważam że trafnie ich podsumowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)