Wpis z mikrobloga

Są tu jakieś osoby, które poradziły sobie z rozszerzonymi porami i zaskórnikami i mogłyby opisać dokładnie z pomocą jakich konkretnie kosmetyków udało im się to zrobić. Lvl 31 here i niechętni muszę przyznać, że zapuściłem się w tym względzie okropnie. Jak pozbyć się tej przysłowiowej ,, truskawy'' z nosa? Z porami mam głownie problem w tej przestrzeni, gdzie stykają się policzek, nos i oko - oraz dolna część czoła. Dodatkowo mam też bardzo jasną cerę, co sprawia, że to cholerstwo jeszcze bardziej widać, a zaskórniki mają taką jakby czerwoną otoczkę nadając mi wygląd menela.
#kosmetyki
  • 3
  • Odpowiedz
@Noicozezebowniemam: jestem na etapie walki z tym gównem na ryju ale wygrywam. TOŁPA GREEN DETOX do mycia twarzy. ( W biedrze jest) A po tym mleczko oczyszczające Nivea. No i waciki . Już po tygodniu jest duża różnica. Ale 2x dziennie uzywac
  • Odpowiedz
@Noicozezebowniemam: Standardowo, kwas salicylowy (od siebie mogę polecić Paula's Choice) na twarz na około 30-40 minut, następnie bez zmywania kwasu nakładasz glinkę (zielona lub różowa) na 10 minut, w międzyczasie spryskujesz wodą, żeby nie wyschła i po tym czasie wszystko zmywasz. Tak raz na tydzień, do tego kwas każdego dnia na twarz, pod krem, jak nigdy nie stosowałeś, to polecam zacząć nakładać raz na 2-3 dni, żeby skóra się przyzwyczaiła. Kwas
  • Odpowiedz