Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@timek1119: Glupia baba. Mogla sie rozejsc z godnoscia bo to on ja zdradzal a nie ona jego. Tymczasem zblaznila sie nagrywajac piosenke, o ja na chlodno punktuje, a ona wychodzi na rozchwiana emocjonalnie babe xD Mozna nawet pomyslec, ze znalazl se inna bo ta ma nierowno pod sufitem.
  • Odpowiedz
@Nerlo_ajcats: @NaczelnyAgnostyk: Pique i Shakira rozstali się w nienajlepszych stosunkach (mówiąc eufemistycznie). Shakira w ostatniej piosence kieruje do Pique słowa ,,Zmieniłeś Ferrari na Twingo, zmieniłeś Rolexa na Casio". Pique w piątek wystąpił w programie z Casio na ręce, a dzisiaj podjechał na event (którego jest organizatorem) Renault Twingo.
  • Odpowiedz
@timek1119: ja jebe, dorośli, bogaci, można by pomyśleć, że poważni ludzie, a #!$%@?ą szopkę jak para nastolatków z gimnazjum.
Ona już wcześniejszą piosenke miała z przytykami do rozstania, a ten diss to w ogóle żenada. Za to on... nie dość, że zachował się jak szmata to jeszcze zamiast posypać głowe popiołem to #!$%@? i jej wbija szpile jak największemu wrogowi.
Rozumiem rozstania czy nawet zdradę, ale nie rozumiem, jak można się
  • Odpowiedz
@100mph: ona nie jest głupia - dobrze wiedziała, że to nośny temat, pół świata o tym trąbi. Nagrała piosenkę i patrz jaki hałas. W jej branży hałas to popularność, a popularność to pieniądze. Podejrzewam, że dzięki tej piosence to zarobi "na waciki" ;)

Szkoda tylko dzieciaków, ze muszą patrzeć jak dorośli rodzice odpieprzają szopkę jak gówniarze.
  • Odpowiedz