Wpis z mikrobloga

@stuparevic: jest ale to chyba musisz już teraz kupować bo później może być problem, też zależnie chyba kto będzie grał i gdzie
no i najlepiej to albo jakieś derbowe spotkanie, albo drużyn z top, bo takie, nie zawsze, ale najczęściej są najciekawsze, już pod względem samej atmosfery na stadionie
  • Odpowiedz
@stuparevic: hmm nie jestem pewien jak to działa, bo tylko znam opis jak miało kilku znajomych, ale ostatnio nawet jak oglądałem mecz pl, to na banerach widniała reklama że na jakiś mecz, kwiecień czy maj, preordery biletów ruszają pod koniec stycznia czy coś takiego
  • Odpowiedz
@stuparevic: jesli chcesz kupić bilety na mecz ligowy to musisz kupić membership klubu (karta kibica) na który chcesz się wybrać. Na mecze pucharowe możesz kupić bez tej karty. Jeśli nie chcesz kupić karty, zostają mecze pucharowe.
  • Odpowiedz
@stuparevic: Można kupić bilety od ludzi, którzy maja karnety, czy tam kupili bilety wcześniej. Ja byłem jesienią to szwagier kupił 2 bilety dzień przed meczem (Leeds vs Aston Villa) cena koło 80 funtów za sztukę (dla membershipa kosztowało ok 40 funtów. Jak chcesz taniej to membership tak jak pisali wyżej + wcześniej kupić bilet czyli np miesiąc przed meczem. Chcielismy iść na derby Manchesteru - ale jak kupił membershipa to się
  • Odpowiedz