Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mała wycieczka miatką z okazji ładnej pogody. Szukałem czegoś ciekawego w okolicy żeby mieć jakiś określony cel podróży ale też żeby troszkę rozruszać autko na wąskich pustych drogach, po krótkim szukaniu w internecie:

Mont Saint-Rigaud - 1009 m - najwyższy szczyt departamentu Rhône, gdzie teraz mieszkam. Gora nie jest w ogóle stroma, jak można się spodziewać po jej wysokości, i można dojechać autem pod praktycznie sam szczyt. Gdyby nie wieża widokowa, nic nie byłoby widać przez pokryty lasem wierzchołek.

Widoki: bardzo ładne
Trasa: fajna szybka droga z Lyonu po wyjechaniu z miasta, mały ruch, miłe długie zakręty, potem jak już dojeżdżamy do gór, zjazd na wąskie kręte dróżki, częściowo przez piękny iglasty las.
Minusy: wracając zapalił mi się check engine wiec chyba za bardzo rozgrzałem miatke, a po powrocie zauważyłem ze jedno ze świateł cofania nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#francja #mx5 (mini) #podroze
cyrkon - Dzisiaj mała wycieczka miatką z okazji ładnej pogody. Szukałem czegoś ciekaw...

źródło: comment_16738182092NFaxfrFmsFRdZtw9zshPB.jpg

Pobierz
  • 11
  • 1
@600GSX-R: przypomniałeś mi jak poszedłem na stare Miasto w wawie w te święta kiedy byłem w pl i zobaczyłem ten mini model miasta z petami w środku... Smutne ( ͡° ʖ̯ ͡°)