Wpis z mikrobloga

@TrisssMerigold Może chciała znajomości, ale np. na żywo i przede wszystkim nie z wykopu? No bo szanujmy się, może i są wyjątki, ale ogólnie użytkownicy wypoku to umysłowa patologia (bez obrazy) ¯_(ツ)_/¯
@TrisssMerigold: nie wiem co i w jakim stylu do niej pisałaś, ale byc może po prostu chciała INNEJ koleżanki. Ktoś wyżej wspomniał, że masz dzieci- może ona nie może i nie chcę o nich słuchać, może to że masz nick Triss a ona nienawidzi rudych i Triss i jest ostro team Yennefer. Ludzie ktorzy piszą, że chcą mieć znajomych nawet często nie zdają sobie sprawy, że mimo wszystko nie chcą mieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrisssMerigold: ja tak napisałam, że nie mam znajomych w okolicach, w których teraz mieszkam, to odezwały się dwie osoby, jedna przestała pisać po pół dnia, a druga podobnie :((
@TrisssMerigold: a bo z tego co ja zrozumialam, to wy troche pisalyscie, ale ona nie odpisywala zbyt duzo, wiec mialam wrazenie, ze cos tam jednak jej napisalas, na tyle ze mogla z tego wyciagnac ze nie jest zainteresowana znajomoscia z Toba, no ale jak nic, to wtedy dziwne :<