Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest z tymi biletami pkp? Chciałem kupić pierwszy raz sobie bilet do Wrocławia z Krakowa i wchodzę na stronę wszystko ładnie jak na screenie bilety po 19zł no to sobie myślę gitówa.
Loguje się a wszystkie bilety po zalogowaniu dużo drożej. No myślę sobie no trudno, może dynamiczne ceny biletów jakieś i się wyprzedały i kupiłem ten droższy.
Ale loguje się jeszcze raz z incognito i bilety są dalej w tych niższych cenach? Co jest kurde. Poczułem się trochę oszukany. Zawsze są tam takie praktyki i są jakieś sposoby, żeby kupić te tańsze?
#pkp #intercity #pociagi #koleo
Mysciak - Mirki jak to jest z tymi biletami pkp? Chciałem kupić pierwszy raz sobie bi...

źródło: comment_16738540363HNxrneZ4NKH2ABTh8vC8b.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Mysciak: no to coś jednak pokręciłeś, zobacz czy na pewno ten bilet za 28,31 nie jest już sam w sobie dla dwóch osób. Zobacz nawet na dole że masz informacje: "Cena za połączenie dla Damian i Julia: 28,31 zł". Pewnie jak się zalogowałeś to wybrało Ci od razu takie bilety jak kupowałeś ostatnio (czyli dla dwóch osób) i może niepotrzebnie dokupiłeś ulgowy?
  • Odpowiedz
@Mysciak: Zobacz też że wtedy by się wszystko zgadzało: normalny bilet 19 zł przed zalogowaniem, a po zalogowaniu zaciągnęło dane z ostatniej transakcji gdzie miałeś normalny + ulgowy bilet i wtedy wychodzi 28,31 zł czyli 19 zł normalny bilet + 9,31 zł za ulgowy.
  • Odpowiedz
@Rst00:
No właśnie miałem pytać, to co ceny się zmieniły po prostu ? Bo właśnie mówię, że patrzyłem na intercity bezpośrednio i tam też mi pokazywało tyle co zapłaciłem, to może faktycznie u tego pośrednika po prostu się nie zaktualizowało?
W intercity to samo pokazywało 19 a kazało zapłacić za normalny i ulgowy też koło 43 coś
  • Odpowiedz
@Mysciak: faktycznie coś jest nie tak z tym konkretnie połączeniem bo jak wybrałem godzinę wcześniejszą albo późniejszą to cena jest taka jak na pierwszym kroku, a jak wybiera się 06:28 to cena rośnie z 19 zł na pierwszym kroku do 29 zł na drugim kroku. Ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rst00: @sphinxxx:
Kurła, człowiek pierwszy raz bilet na kolej kupuje i akurat coś się musiał schrzanić xD
Dobra, dzięki. Dziwne to to, na pewno jeszcze obczaiłem na jednym połączeniu, żeby dawać nie jeśli chodzi o to razem taniej, bo jak sprawdziłem na innej godzinie jak był ten bilet za 19 to jak dałeś tak, to dawało drożej niż jak dałeś nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz