Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh czemu moja dziewczyna musi być taka nieogarnięta.

Nie może sama zasnąć, faszeruje się jakimiś lekami żeby zasnąć, chyba ze pójdę spać z nią o 22-23 to zasypia od razu. Czasami mam wrażenie ze zajmuje się dzieckiem.

Wszystkiego się boi. A jak się boi to mówi bardzo cicho i ciezko ja zrozumieć. Widać w niej przez to niepewność.

4 miesiące temu pożyczyła swojemu bratu 12 tysięcy złotych bo potrzebował na wegiel tylko po to by na święta kupić sobie Roombe za 3000zl. Gdy powiedziałem dziewczynie żeby się upomniała o kasę to mówi ze nie chce. A potem narzeka ze nie ma kasy żeby sobie kupić nowy telefon czy samochód na którego zbiera od roku.

Łatwo ja zmanipulować i manipuluje ja każdy wokół. Pożyczyła tez kasę swojej przyjaciółce z która ma codzienny kontakt, dokładnie 1000zl i to 2 lata temu i bała się upomnieć o kasę. Mimo ze jej przyjaciółka co chwile chwaliła się swoimi zakupami w drogich sklepach z ubraniami. Zwróciła jej kasę dopiero gdy ja zainterweniowałem bo na wspólnym drinku przy niej celowo skrytykowałem ludzi którzy pożyczają kasę od przyjaciół, potem kupują drogie produkty ale o tym by oddać już zapominają - jeszcze dostało mi się opierdziel od dziewczyny ze to powiedziałem, a przyjaciółka jej napisała ze jestem jakiś dziwny ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem zmęczony. Jakieś rady?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c52a9d01f4c80d1901c13c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz