Wpis z mikrobloga

#matura #poprawa #matematyka #matma #wos #angielski #historia
Cześć! Chcę poprawić maturę, bo nie ukrywając obecny kierunek mi nie odpowiada. Chcę poprawić 65% za angielskiego p.r na jak najlepszy wynik, tak samo matematykę p.r z około 65% na lepszy wynik. O ile z matmy się przygotowałem (10-15% to błędy rachunkowe, po prostu za nic nie umiem zrobić dowodzenia, szczególnie geometrycznego) tak angielski był bez żadnego przygotowania. Żadnym orłem z angielskiego nie byłem, jakieś czwórki, nigdy się nie przygotowywałem, ze słuchania jestem słaby, jednak teraz chciałbym celować w 90% stąd poszukuje sposobów/tipów/kursów na naukę angielskiego stricte pod maturę rozszerzoną. Oprócz tego dodatkowo chcę zdać sobie wos i historię - tak samo szukam jakichś propozycji co mi pozwoli osiągnąć fajny wynik. Jeśli chodzi o matmę to też posłucham rad, jednak sporo z tego już zrobiłem, etrapez, matemaks, część webinarów ambitersa, wszystkie arkusze, błąd raczej leży w dowodzie geometrycznym i algebraicznym.

W skrócie:
Poszukuję kursów itp., dzięki którym nauczę się na maturę z wosu, angielskiego i historii, same rozszerzenia.
  • 1