Wpis z mikrobloga

Dlaczego jakiś mod usunął mój wpis na temat ruskich onuc i ich żałosnej propagandy? Tam nie było żadnych przekleństw i mowy nienawiści. Napiszesz tu coś negatywnego na temat PiSu albo inflacji, wpis leci do kosza bez żadnego powodu, napiszesz coś o rosyjskich terrorystach, to samo. Moderacjo, wykopie, co jest z wami nie tak? Czy wy macie jeszcze jakąś godność i rozum? Sam nie wiem po co dalej tu trzymam konto, ale tak żałosnej cenzury nie było tu nigdy. Przecież tu nie ma sensu się wypowiadać bo i tak wszystko wywalacie do kosza. Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni poleciały trzy moje wpisy, gdzie nie było w nich nic niezgodnego z regulaminem.

#moderacjacontent #moderacja #ukraina #rosja #afera #ruskapropaganda
Pobierz Tetsuya - Dlaczego jakiś mod usunął mój wpis na temat ruskich onuc i ich żałosnej pro...
źródło: comment_1673902260q4Ht7bOnUa0lDmbZCT44RN.jpg
  • 8
@Tetsuya: +1, nawet już nie liczę wpisów które moderacja mi usunęła bez podania jakiegokolwiek powodu - ot, 15 minut i wpisu nie ma. Usunąłbym konto, ale po 1. ma ono 13 lat, po drugie nie wiem gdzie mógłbym pójść. Trochę jak ze starą żonką, która wygląda jak wieloryb, ale macie kredyt i mało atrakcyjne alternatywy na ew. nie bycie ze sobą
@looki: Też mi usuwali bez żadnego info wiele razy. Ale to już jest po prostu kuriozum - dwa wpisy na temat ruskich terrorystów usunięte bez powodu, wpis o onucach usunięty, wpis w którym porównałem ceny kilku produktów w biedronce z tamtego i tego roku zakończony lakonicznym - podziękujcie PIS - usunięty. Ja już nie wiem o co tu chodzi i jaki jest klucz wywalania wpisów. Kiedyś myślałem, że tu o wulgaryzmy