Wpis z mikrobloga

Ludzie przetestujcie najpierw wszystko a potem oceniajcie. Są nowe opcje w panelu ustawień, nowy layout i świetna wydajność. Poprzedni wykop to była epoka kamienia łupanego i obecny layout jest 1000x lepszy. W końcu trzeba iść do przodu ʕʔ

Jeszcze tylko zbanować tagi przegryw, patostreamy, wraz z użyszkodnikami i gicik. 21 wiek wita. Jest OK. Przydałaby się czystka jak na Reddit.

PS. Pewnie będą jeszcze wprowadzane różne poprawki także na pewno to i owo zostanie poprawione. Ale ogólnie jest potencjał.

#wykop #nowywykop
  • 71
  • Odpowiedz
Mówisz o tym reddicie gdzie większość moderatorów głównych subredditów to pedofile i uwodziciele, z którymi jest nowy "skandal" co tydzień bo wyciekają logi z Discordów? xD
  • Odpowiedz
@whats_up_boi: świetna wydajność? xDD
jak skomentujesz jakiś wpis to się pojawia i znika przez kolejne 3 minuty, jak usuniesz jakiś wpis, to to samo, pojawia się i znika przez jakiś czas, zanim zostanie skasowany
  • Odpowiedz
@januszdoe: czy ty widzialeś tą stronę na ustawieniach 1920x1080? przecież to jest ***** nie czytelne w dodatku powiadomienia nie działają, bo albo ich nie dostajesz, a jak już wpadnie po 10 min i przeczytasz to się nie odchacza samodzielnie XD
SarahC - @januszdoe: czy ty widzialeś tą stronę na ustawieniach 1920x1080? przecież t...

źródło: wykop na

Pobierz
  • Odpowiedz
każda duża zmiana najpierw musi zmierzyć się z hejtem


@snickers111a: nie no wiadomo, wytykanie oczywistych błędów i bugów (przykładowo przez ponad 30min nie mogłem w profil wejść) to jest hejt ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) kupa funkcjonalności nie działa albo działa błędnie - no hejt ( ͡°( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@whats_up_boi:

Jeszcze tylko zbanować tagi przegryw, patostreamy, wraz z użyszkodnikami i gicik. 21 wiek wita.

Tak wprowadzić cenzurę na wykopie jeszcze większą jak jest, wtedy będzie git.
To jest wolny internet, każdy może postować co nie łamie prawa.
Nie jesteś jedyny na świecie jak ktoś chce sobie przeglądać przegryw to ma do tego prawo.
  • Odpowiedz
Ludzie przetestujcie najpierw wszystko a potem oceniajcie.


@whats_up_boi: A co według ciebie miałbym ocenić zanim się wypowiem?
Ponad 7 lat siedziałem na mirko
dodając czasem mema,
plusując co fajniejsze wpisy i komentarze,
gadając w komentarzach z jakimiś ludźmi,
sprawdzając powiadomienia
i powtarzając czynności na telefonie
To teraz
dodawanie memów jest utrudnione, wklejanie dalej nie działa, a ułatwiające to dodatki przekierowują na główną
plusowanie jest zabugowane jak w czasach sprzed "pora-na-CSowego komunikatu
  • Odpowiedz
Ludzie przetestujcie najpierw wszystko


@whats_up_boi: świetny biznes, #!$%@? 1500000 zł z publicznych pieniędzy na upośledzenie moderacji, to w zamian użytkownicy przetestują twój serwis na produkcji xD

Wypchaj się parówką z orlenu Obajtku.
  • Odpowiedz
@Mr_Frodo: wchodze w obserwowane, w zakladce wszytkie mam powiedzmy tak jak powinno byc. Zakladka profile mnie wali bo nie uzywam, wchodze w zakladke tagi i wyswietla mi sie jeden z XX obserwowanych.

Drugi bug na szybko, sprobuj nie trafic w plusa we wpisach.

Trzecia rzecz, dodaj lennego bez lupy.

Czwarta, siedze na operze - byc moze ma to znaczenie, pisanie tego komentarza i wykasowanie backspace jakiejkolwiek porcji tekstu, powoduje ze wszystko
  • Odpowiedz
Jeszcze tylko zbanować tagi przegryw, patostreamy, wraz z użyszkodnikami i gicik. 21 wiek wita. Jest OK. Przydałaby się czystka jak na Reddit.


@whats_up_boi: najlepiej wszystko usuńmy #!$%@? mać, cały wykop
BANDYCI!!!!!!!11111111111111
  • Odpowiedz