Wpis z mikrobloga

@ShineLow: normictwo to przeciwieństwo patologii przynajmniej według wykopowej nomenklatury. Normikiem potocznie nazywa się gościa który chodzi na imprezy, podrywa julki, ma znajomych i zainteresowania. Przeciwieństwem normika jest przegryw/patus.

Dla przegrywów określenie normik jest obraźliwe ponieważ wskazuje na osobę żyjącą w nieświadomości i otaczającego ją świata #redpill, dla normika bycie określonym normikiem przez przegrywa powinno być raczej neutralne.

Co oni robią i z czego są znani oprócz tego że się sztucznie
@ShineLow: Jak to teza to poprzyj ją proszę jakimś argumentem, a jak opinia to nikt nie pytał, bo setki tysięcy osób kupujące ppv dla tej rozrywki mają na ten temat inną opinię i mało kogo tutaj obchodzi, że biała czekolada to nie czekolada #pdk

Dobra nie odpisuj już. 10 lat na wykopie i #!$%@? się do ludzi którzy śmią śmieć oglądać inne rzeczy niż te które podobają się Tobie. To więcej
malinq - @ShineLow: Jak to teza to poprzyj ją proszę jakimś argumentem, a jak opinia ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-01-17 o 19.28.38

Pobierz
@malinq: dziękuję panie doktorze za tą wnikliwą analizę mojej osobowości opartą na wklejonej przeze mnie paście. Życzę miłego wieczoru.

Btw nie #!$%@?łem się do tego co sobie wymyśliłeś tylko do twojego nazewnictwa.
A czarna lista działa, tylko trzeba wejść w ustawienia i włączyć, tak więc słodkiego miłego życia
@ShineLow: nie było tu żadnej analizy osobowości tylko wyśmianie tego, że śmiesz wyśmiewać rozrywkę innych ludzi jako rozrywkę niskich lotów, a sam wrzucasz pasty o pierdach ojca który skrobał patelnie. Ale widzę, że jak dochodzi do Ciebie jak się skompromitowałeś to musisz bić w chochoła, żeby dać sobie nadzieję na wyjście obronną ręką z tej paradyskusji xD

Napisz coś jeszcze, teraz Ty zapewniasz rozrywkę nie dając nic od siebie
@malinq: nic nie wyśmiewam, napisałem swoją opinię że to gówno i użycie sformułowania normiki w twoim było nietrafione. Twoje próby zdominowania i kontrolowania rozmowy są urocze.

Ale niezależnie od tego ile będziesz sobie wmawiać że coś napisałem i wysrywać na tej podstawie kolejne posty to nie zmieni to faktu że mijasz się z prawdą i próbujesz manipulować rozmową zmieniając temat