Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze, że nowy wykop w sumie mi się podoba, od kiedy go zrobili, ograniczyłem odwiedzanie mirko o jakieś 80%, a normlnie bym nie miał motywacji żeby ograniczać moje uzależnienie...
#wykop
  • 94
  • Odpowiedz
@Miecz12: to samo mam. Szczególnie na apce, która i tak co chwila wylogowuje (nie żeby zalogowanie coś pomagało bo przecież powiadomienia i tak nie istnieją więc jeden #!$%@? xD).
  • Odpowiedz
@Miecz12: Racja. Nawet mi się nie chce tu siedzieć, a zawsze zamulałem przeglądając mirko gorące z ostatniej godziny. Teraz już nie da się ustawić, a w proponowanych zamiast gorące, to jakieś aktywne gównowpisy xD
  • Odpowiedz
@Miecz12: Ja mam tak samo. Jak pomyślę, że mam czekać minutę na załadowanie storny głównej oraz kolejną minutę na wczytanie gorących dyskusji to tracę ochotę na wchodzenie tutaj. Nowa wersja Wykopu motywuje do odwyku od Internetu
  • Odpowiedz
ale ze #!$%@? nie zrobili zadnej aplikacji na iosa xD


@Krakuski: W pewnym sensie zrobili – #pwa która… miesza górną belkę z elementami interfejsu #ios, przez co nie da się z nich korzystać do czasu obrócenia telefonem w tryb horyzontalny i nie działa klawiatura, ale to szczegół. Przecież „położyli na nią duży nacisk” XD.
Korda - >ale ze #!$%@? nie zrobili zadnej aplikacji na iosa xD

@Krakuski: W pewnym s...

źródło: Zrzut ekranu 2023-01-18 o 16.50.10

Pobierz
  • Odpowiedz
@Miecz12: Podbijam. Chyba miałem odruch wchodzenia na wykop jak jestem przy komputerze, a teraz za każdym razem jak tu wejdę to z automatu chcę to zamknąć xD

Nigdy nie byłem przesadnym przeciwnikiem zmian na portalach, ale jest teraz w tym portalu coś bardzo odpychającego ale nie potrafię dobrze określić co xD

Mam nadzieję, że wykop się jakoś utrzyma i stanie się czytelny. Poziom był jaki był czasami, ale dużo fajnych treści
  • Odpowiedz