Wpis z mikrobloga

@Zborro
Najmłodsze 8 lvl (dziewczynka onanizuje się w czasie lekcji) pierwsza klasa. Najstarsze 17 (chłopiec poszkodowany mocno przez los, szereg chorób, osteoporoza, zwapnienie jąder, niewykształcone zalążki zębów, ginekomastia, tarczyca) pierwsza liceum.
Reszta emocjonalne problemy, nieradzenie sobie ze złością, obniżony nastrój, jakieś lękowe zaburzenia.
@PrzegrywNaZawsze: Spokojnie, z roboty nie wywalą. Ja musiałem do takich szkolnych psychologów chodzić, którzy co najwyżej więcej szkody zrobili, no ale dziwnym trafem nikomu to nie przeszkadza i nadal pracują ¯_(ツ)_/¯.
@PrzegrywNaZawsze:

Najstarsze 17 (chłopiec poszkodowany mocno przez los, szereg chorób, osteoporoza, zwapnienie jąder, niewykształcone zalążki zębów, ginekomastia, tarczyca)


Nie zdziwię się jak to się skończy magikiem, przy takim pakiecie chorób to właściwie szkoda żyć.
@Kamilo67
Przykro mi. Niektórzy to się w ogólnie nie przejmują, ja się cały czas martwię, że coś źle zrobię. Proszę starsze dzieci o feedback.
Co do chłopca to całkiem dobrze sobie radzi, jest nieco nieśmiały ale sam mówi że czuje się dobrze w nowej klasie, ma kolegów. W szkole w której był wcześniej znęcali się nad nim. Tu się czuje bezpiecznie.
ajstarsze 17 (chłopiec poszkodowany mocno przez los, szereg chorób, osteoporoza, zwapnienie jąder, niewykształcone zalążki zębów, ginekomastia, tarczyca) pierwsza liceum.

Reszta emocjonalne problemy, nieradzenie sobie ze złością, obniżony nastrój, jakieś lękowe zaburzenia.


@PrzegrywNaZawsze: ja pier* ale talia lasu