Wpis z mikrobloga

Miraski, zastanawiam się na zakupem tabletu, I rozważam pomiędzy tym nowym IPAD 10gen a Ipadem Air 5 gen ew SGS Tab 8
Powiem tyle, że absolutnie nie przeszkadza mi brak laminacji ekranu w przypadku tego 1go modelu i mocniejszy procesor w Ipadzie Air.
Głównie zamierzam korzystać casualowo, tj youtube, social media czy netflix. Natomiast podobno Ipady z procesorem M1 posiadają opcję
tzw Stage Manager, oglądałem jak to wygląda i rzeczywiście jest to ficzer za który jestem w stanie dopłacić.
I tu się pojawia moje pytanie czy jest tu jakaś osoba która ma Ipada Air 5 gen i jest w stanie potwierdzić, że ma dostęp do Stage Managera?
Na YT po wpisaniu frazy "Ipad Air stage manager", wyskakują mi tylko filmy dotyczące Ipada pro, natomiast brak jakiejkolwiek wzmainki dot. Ipada Air.
Jeśli macie Ipada pro i nie macie tej funkcj i Apple leci w uja z aktualizacją to też dajcie znać.
#apple #ipad #ios
  • 3
@mikorys: Na początku musisz wiedzieć że nie ma za bardzo konkurenta dla iPada, więc jeśli myślisz tablet to tylko i wyłącznie równa się iPad. Co to tego stage manager to czy jest to funkcja którą tak często będziesz używał oraz czy tak bardzo jej potrzebujesz? Planujesz używać iPada głownie dla rozrywki a tam nie potrzeba wiele funkcji, ja również jestem właścicielem iPada tylko i wyłącznie dla rozrywki, kupiłem w zeszłym roku
@mikorys Nie wiem czy już kupiłeś coś, jak to daj znać co wybrałeś, ale dorzucę swoje trzy grosze. Ipad air z procesorem m1 ma state manager na pewno, natomiast samusng ma coś takiego jak dex, co jest szczególnie fajnie jak podłączysz do monitora tablet, wtedy z androida robi się taki windows. Generalnie plusy ipada to:
- procesor m1
- na ipada jest więcej apek niż na androida

Plusy Tab s8:
- Podstawowa