Wpis z mikrobloga

To chyba jednak koniec... piękne to było kilka lat z #wykop

Najpierw bez konta, później już jako pełnoprawny użytkownik. Głównie z urządzeń mobilnych, chociaż czasem i z przeglądarki. Zaczęło się od znalezienia przypadkiem w Internecie tagu #suchar, potem poszło z górki.

Jak wspomniałem aplikacja mobilna do przeglądania wykopu to dla mnie podstawa. Niestety nowej odsłony chyba nawet nie testowano przed wypuszczeniem na prod. Otwierając się najpierw zalicza crash, potem się włącza ale jestem wylogowany, na dodatek otwiera bez powodu klawiaturę. Crash zalicza też przy każdej próbie obejrzenia gifa czy filmiku, a po dodaniu komentarza na mikroblogu przeładowuje go i wracam na górę strony. O powiadomieniach nawet nie będę pisał, bo wiele innych osób dobrze opisało problemy z nimi. Osoby zarządzające tym cyrkiem mogły by dosłownie robić tickety w Jirze wprost z wpisów z mirko ale z jakiegoś powodu mają to zupełnie gdzieś - z resztą na co liczyć, jak ktoś wypuszcza tak zbugowany produkt na prod i nie podejmuje nawet próby wycofania go, skoro deploy wyraźnie się nie udał XD No a teraz na deser jeszcze picrel XD

Korzystanie z tego z przyjemności stało się gehenną. Żal opuszczać wykop ale siedzieć tu boli mimo wszystko bardziej. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do dobrej zabawy w tym zakątku Internetu, było wspaniale się z Wami bawić.

#bug #bugi #it #programowanie #programista15k #wykopmobilny #zalesie #tangodown #rumun #afera #hejto #lurker #reddit #administracja #koniecwykopu #feels #nowywykop #wykop20
SkorpionX - To chyba jednak koniec... piękne to było kilka lat z #wykop

Najpierw bez...

źródło: temp_file.png5580930746693059148

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@SkorpionX: aktualnie w tych czasach tworzenie aplikacji natywnych w większości wypadków jest bez sensu, zainstaluj sobie PWA, jak kiedyś w końcu ogarną to 2.0 to będzie się w miarę spoko używać
  • Odpowiedz
@SkorpionX:
Dziś miałem nieprzyjemność zalogować się na teamsy. Jeśli oni posiadając taką gównianą aplikację zwalniają ludzi zamiast ją naprawiać to powodzenia.
Jedyne rzeczy które microsoft ma dobre to te które przejął i nie zdążył zepsuć. Ja jedyne konto u nich miałem do tej pory z powodu minecrafta. Nawet ten super profesionalny pakiet office 365 dupy nie urywa.

Od kiedy jest steam i protondb nie ma sensu windows nawet do gierek. Mac
  • Odpowiedz