Wpis z mikrobloga

Jaki smarfon do 1500zł? Nie mam szczególnych wymagań, ma po prostu dobrze działać i mieć w miarę aparat. 5g też było by mile widziane.
Z tego co się na szybko rozglądałem to redmi note 10 lub 11 pro widzę, że w miarę by było, ale może są lepsze opcje? Na ten moment mam redmi note 7 i już mnie #!$%@? bo muli i reklamy w apkach systemowych -.-
Z góry dzięki
#smartfon #smartfony #telefony #technologia
  • 17
Samsung A53


@Nithak: No tutaj to już 1700, no i ma tylko 6gb ramu, a redmi bym taniej z 8 dostał. Nie wiem czy to ma znaczenie w zwykłym użytkowaniu czy to tylko cyfry bo laik jestem -.- dlatego proszę o poradę
@agnad: to jego poprzednik Samsung A52 5G. Aparat z optyczną stabilizacją obrazu i ogólnie nie dajmy się zwariować - jak jesteś laikiem będziesz zadowolony
@Nithak:

to jego poprzednik Samsung A52 5G. Aparat z optyczną stabilizacją obrazu i ogólnie nie dajmy się zwariować - jak jesteś laikiem będziesz zadowolony


No albo ja źle szukam, albo nówki są droższe niż ten a53, ale dobra, dlaczego warto dopłacać do tego samsunga, a nie wybrać n.p. takiego redmi note11 o 400zł taniej? Na papierze bebechy ma lepsze?
Bez kozery, pytam bo nie wiem i chciał bym się uświadomić
@agnad: np aktualizacje? moj A52 4g kupilem z androidem 11 - przez czas co go mam dostałem już androida 12 i 13 oraz aktualizacje bezpieczeństwa są na bieżąco cały czas - jesli jesteś fanem chińczyków bo cena i nie przeszkadza ci gówniany plastik, zamulanie, brak aktualizacji a widzisz tylko 400 zł w skali 3 lat to powodzenia :) bierz tego note 11 i nie zawracaj sobie głowy innym telefonem. Jeżeli zawsze
@Nithak: Nie denerwuj się, tylko pytam. Na redmi note 7 nie mogę narzekać na gówniany plastik bo wykonany jest spoko i do momentu wsparcia działał świetnie. Zamulać zaczął z pół roku temu faktycznie, a mam go prawie 4 lata. note 11 pro brałem pod uwagę 8gb ramu i 256gb pamięci. Dobra mam jeszcze czas więc rozważam dalej. I faktycznie przesiadł bym się z chińczyka na coś innego bo przed note 7
@Nithak: Przecież to "Powystawowy - Outlet - Klasa B" - gwarancja 1 rok - sprzedającego.
Sorry, może nie sprecyzowałem, ale szukam nowego z gwarancją producenta więc to odpada -.-
@Nithak:

Pod kątem wizualnym :

Produkt jest w dobrym stanie, posiada widoczne ryski na ekranie, obicia i zmatowienia na obudowie ( od etui/ekspozytora ) które >nie wpływają w żaden sposób na funkcjonalność telefonu. Należy pamiętać że telefon nie jest telefonem nowym.


No to fajnie nowy ( )
@agnad: dobry aparat i 1500 zł budżetu równa się 2 modele telefonów i żadne inne.

Galaxy a52s
Realme 9 pro+ (ważne, żeby to był pro +, nie wersja bez plusa)

Oba robią bardzo dobre zdjęcia w swoim budżecie