Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyzania #odwiadczenie #nowywykop #wykop #afera

Kilka osób poprosiło mnie o stanowisko w sprawie wypowiedzi @m__b.

Na tym etapie kontaktowalismy sie rowniez z tworcami najwiekszych aplikacji wykopowych i zapraszalismy ich do uzyskania dostępu do nowego API - pierwsze zaproszenia wyslalismy na poczatku pazdziernika.

@Need: ten tworca otrzymal zaproszenie do nowego API dokladnei 29.09.2022


Prawdą jest, ze kontaktowano się ze mną w sprawie dostępu do APIv3 w tym terminie.
Niestety wymagano ode mnie podpisania umowy NDA, czego nie chciałem robić.
Dodatkowo pod moim pierwszym wpisem odnośnie sytuacji AMW, widziałem komentarze osób, które przesłały swoje dane osobowe i zdecydowane były podpisać umowę, ale nigdy nie doczekały się odpowiedzi ze strony wykopu, ani dostępu do API.

Ponadto NIKT nie poinformował mnie, ze API v2 przestanie działać. Po co w ogóle API jest wersjonowane, skoro wydanie kolejnej wersji ubija poprzednia?

W komentarzach zamieszczam screeny z rozmów, które odbyłem z @a__s. Pierwsze rozmowa miała miejsce na wykopie. Kolejne kilka wiadomości wymieniliśmy mailowo.

co z tego ze zaprosiliście mnie do apiv3, skoro ubicie v2 nie zostało w żaden sposób zakomunikowane?
co z tego ze zaprosiliście jeśli osoby które seplenimy wasze warunki i tak nie dostały dostępu?

przepraszam jeśli nie komuś nie odpowiedziałem kto wołał mnie we wpisie m__b, klikanie w powiadomienie przenosi teraz do wpisu i pozniej trzeba znalezc wlasciwy komentarz a post mb ma w tym momencie 16 stron i nie chce mi się szukać właściwych komentarzy

chetnie odpowiem na dodatkowe pytania, mam tez nadzieje ze @m__b sie odniesie i sprosuje ale wiem ze tak nie bedzie xD

elo #bekazwykopu
  • 233
  • Odpowiedz
@tenji: no na przykład po to żeby teraz przykładnie ukarać tego kto ujawnia czyjąś prywatną korespondencję co tylko potwierdza fakt że było to słuszne, pewnie wygadaliby się że będzie nowa wersja serwisu i śmieszki z wykopu 2.0 były by już od listopada.


@aarahon: ale to jest JEGO prywatna korespondencja i moze ja udostepniac xD
  • Odpowiedz
Czyli facet ma podpisywać NDA, brać na siebie zobowiązania prawne, pewnie jeszcze finansowe i pajacować żebyście wy dostali darmową usługę? Skąd na wykopie tylu gówniarzy i odklejeńców?

NDA to ja podpisywałem jak robiłem wdrożenie za 400kPLN. Coraz lepszy cyrk tu macie, za niedługo się dowiemy że nowy wykop tworzyła "grupa pasjonatów dla rozrywki a nie jakieś tam złodzieje dla piniendzy" :D
  • Odpowiedz
@Piottix: Po co screeny, oni tego nie usuwają, to wciąż jest na serwerze i w ciągu doby i dalej wciąż można te "usunięte" obrazy znaleźć poprzez google. Właśnie sobie jeden z nich czytam. Obrazy wciąż leżą na serwerach. xD
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: olej komentarz zjebów zrobiłeś tag i skrypt za friko dla frajdy i z korzyścią dla wykopu

Bardzo dobrze zrobiłeś że nie podpisywales jakiegoś #!$%@? NDA xddd oni cie powinni po stopkach całować za całą tą treść na AMW

Często coś szukam w google i trafiam na wykop na twój tag przecież tam powstały kilometry treści komentarzy i ruchu w serwisie, jeden z najbardziej komentowanych tagów na wykopie!!!

I już usunęli
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: ja #!$%@?. Wyobraz sobie ze za darmo chodzisz do jakiejś babuszki i jej pomagasz. Pewnego dnia przestajesz po prostu, bo masz taki kaprys. Wszystko jest Twoim zdaniem git bo robiłeś to od początku za darmo? Nikt nie jest poszkodowany?


@quizonmyface: ja #!$%@? - babuszka przeprowadza się nagle do rodziny 300 km dalej (i nawet podała nowy adres), ale to TWOJA wina, że nie jeździsz do niej i jej już
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak Ty chłopie kłamiesz i manipulujesz treścią wszystko po to, bo nie wiesz jak przekazać mirkom informacje, że nie chce Ci się dłużej prowadzić przedsięwzięcia AMW i oczerniasz wykop żeby wyszło, że zostałeś ofiarą. Umowa NDA to tzw lojalka, każda większa firma jeśli zależy jej na ochronie własnych interesów, to podpisuje ją ze swoimi współpracownikami, Ty oczywiście dalej masz prawo nie podpisywać takiej umowy, jeśli warunki współpracy Ci nie odpowiadają.
  • Odpowiedz