Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass
kontrola trakcji, hamulce j.huan, opony pirelli, wtrysk bosha, zawieszenie kyb, mnóstwo stalowych elementów,ride by wire, zmiana map jednym guzikiem tryb eco/sport , tempomat nawet ma, bardzo ładne spawy.
@tagan
czemu szrot? miałem już 6 chińczyków i złego słowa powiedzieć nie mogę. cf moto to nie jest firma krzak, przeciez ich quady od lat z powodzeniem śmigają po świecie i jakoś nikt nie robi z tego tytułu zagadnienia.
@at0mek1
Benelli Leoncino Trail
myślałem też nad nowym Zontesem 350GK ale ten jest chyba trochę za mały. Muszę obejrzeć też Junaka SR400, bardzo ładny na zdjęciach. Na końcu jest też Voge 500AC i Brixton Crossfire 500
@PiotrFr
nie przejmuje się tym zupełnie xD ja mam zaufanie do chińskich motocykli, pod warunkiem że się trochę zadba o nie. a te nowe to już w ogóle ciężko znaleźć coś do czego można się dowalić.
@Steven_Hyde
rok go miałem,pojeździłem i teraz zmieniam na inny, ja się nie przywiązuje zbytnio do motocykli. DL-a 650 też miałem idealnego, wyposażonego we wszystkie dodatki i też bez żalu go sprzedałem. To tylko zabawka, pewnie następny moto też za dwa sezony zmienie. Grunt że nie traci się na tym kasy. A romet zaiste dawał dużo frajdy, niech cieszy innych.
@Kick_Ass: Ja tak pół żartem pół serio z tym szrotem, ale co przeglądam tag to widzę, że polecasz tego chińskiego nakeda niczym jakiś marketing szeptany xD
@Kick_Ass: To kup i wtedy polecaj. Nie ukrywajmy, chiński szrot ro chiński szrot. A w ogóle to jechałeś czy tylko siedziałeś? Tak to raczej nie kupuje się motocykli ;)
@Kick_Ass: GUPCZE ZA TE PIENIONDZE MIAŁBYS 30 LETNIĄ WYPIERZIANĄ JAPONIĘ OD TURASA Z BERLINA KTURA MA DUSZĘ I HISTORIĘ 3 MOTOCYKLI BO RAMA Z TYLU BYŁA SKŁADANA! BEKA Z CB! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

w USA jest to najtańszy motocykl o takiej pojemności. obejrzałem już wszystkie filmy i generalnie ludzie je bardzo zachwalają


@Kick_Ass: Masz jakieś info, jaki przebieg tam ludzie na tym już wykręcają?
@reason
dziesiątki motocyklistów jeżdżących cfmoto muszą przeczytać wykop i jebnąć się w bambuko, co za badziewie kupili. matko bosko, a te dziesiątki tysięcy śmigających benelli? borze muj czy oni wiedzą cóż uczynili? motory zaras im wybuchnom!