Wpis z mikrobloga

Zanim jeszcze dzisiaj został wypuszczony biały dym i Santos został oficjalnie ogłoszony, to wczoraj, inspirowany trochę fejkowymi grafikami z wybranym trenerem, wpadłem na pomysł stworzenia generatora trenerów reprezentacji Polski xD

Udało mi się to dzisiaj dokończyć, i pomimo, że jestem lekko spóźniony, to nadal może dostarczyć to trochę zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://laczy-nas-trener.streamlit.app/

Główną funkcjonalnością strony jest właśnie losowanie trenera, i po kliknięciu w przycisk wybierzemy losowo (czyli niewiele inaczej niż PZPN robi standardowo xD) jednego z niemal kilkudziesięciu potencjalnych trenerów, gdzie każdy ma swoją dedykowaną grafikę

- zapożyczyłem też belkę z tagu #reprezentacja
- grafiki są częściowo z twittera, częściowo z wykopu, a większość ja dorobiłem sam
- niektórzy trenerzy są dość poważni, inni mniej, a jeszcze inni to takie easter eggi
- strona ma też pewne dodatkowe funkcjonalności do odsłuchania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- planowałem dodać też jeszcze generowanie fejkowych twittów z reakcjami, ale teraz to już chyba sobie to daruję jednak, bo już jest trochę po zabawie

Zatem mam nadzieję, że ktoś się nadal uśmiechnie korzystając z tego generatora :)

#reprezentacja #mecz #pilkanozna #kanalsportowy
Pobierz sartek - Zanim jeszcze dzisiaj został wypuszczony biały dym i Santos został oficjalni...
źródło: laczy-nas-trener
  • 7
@Tupac_Shakur: Kurde, w przeglądarce widzę działa nawet mobilnie, ale w apce rzeczywiście nie :(
Teraz już nie zedytuję niestety wpisu, link po prostu wkleiłem, nie dałem tego jako hiperlink, ale nie wiem, czy by to pomogło w ogóle