Wpis z mikrobloga

Wygląd nowego wykopu (pomijając już problemy techniczne) skutecznie zniechęcił mnie do korzystania z niego.

Poza widocznym gołym okiem drastycznym spadkiem aktywności użytkowników to fajnie patrzeć jak przez niższe "wymagania" by dostać się na główną czy w gorące sprawiły, że portal zaczęło jeszcze bardziej przejmować szurstwo, które teraz nie musi konkurować z innymi treściami i zakopami od aktywnych użytkowników.

Powodzenia Panie Białek @m__b , pięknie rozpier*oliłeś swój portal, reklamodawcy będą na pewno zachwyceni reklamowaniem się obok takich znalezisk, będących najpopularniejszymi na serwisie:
https://wykop.pl/link/6992823/kaufland-sprzedaje-robale-schwaba

#neuropa #bekazprawakow #wykop
rzep - Wygląd nowego wykopu (pomijając już problemy techniczne) skutecznie zniechęcił...

źródło: comment_1651645854zDcPCj8aOBWq4YGCsraZ26

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 47
@BayzedMan: Prości ludzie zawsze potrzebowali jakiegoś "złego". Kiedyś to był diabeł i wiedźmy, potem Żydzi czy zachodni imperialiści zrzucający stonkę i sabotujący wysiłki ludu pracującego.

Jeszcze nie tak dawno Soros był tym głównym złym ale Schwab z tym nazwiskiem to aż idealnie się trafił.
  • Odpowiedz
@rzep: Mnie też się odechciało cokolwiek tutaj robić, dodawać, dyskutować, przeglądać wreszcie. Szkoda, że w sumie dotąd najlepszy, nie pozbawiony oczywiście wad, polski portal dyskusyjny dla ludzi nie chcących się zamykać w swoich bańkach informacyjnych postanowił się tak spektakularnie zaorać. Może to znak czasów, że ogólnie media tracą na jakości i stawiają na treści szybkie, proste, nie wymagające zastanowienia się i dyskusji, za to żywiące się wyłącznie emocjami.

Miałem np. dodać
  • Odpowiedz
@rzep: Te rzeczy pojawiły się w Kauflandzie jakoś na początku 2020 roku albo nawet wcześniej XD Ale jak widaś szury wymyśliły sobie coś pół roku temu, że Klaus Schwab chce karmić ludzi robakami i znowu miały rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@rzep: oczywiście tobie jako neoliberalnemu globaliście mogą się podobać przemiany forsowane przez WEF, ale nie oczekuj tego od innych.
  • Odpowiedz
Wygląd nowego wykopu (pomijając już problemy techniczne) skutecznie zniechęcił mnie do korzystania z niego.


Czyli jednak są jakieś korzyści z tej nowej wersji.
  • Odpowiedz
Wygląd nowego wykopu (pomijając już problemy techniczne) skutecznie zniechęcił mnie do korzystania z niego.


@rzep: I tylko ten fakt był wart wprowadzenia tych wszystkich zmian. Jak tam, listy do wołania nie działają?
  • Odpowiedz
@rzep: najwięcej szurstwa się tu zlazło podczas pandemi koronawirusa. Wygląda na to, że "normalni" użytkownicy wyemigrują z wykopu i zostanie tu jedynie szurski syf podkręcany przez ruskie boty.
  • Odpowiedz
@rzep: a po co im reklamodawcy?
Orlen rzuci hajsem przed wyborami i Im starczy.
A kto wie, może będzie jakaś kolejna akcją polonizacji i budowy wielkiego polskiego koncernu medialnego?
Chwała wielkiej polsce
  • Odpowiedz
@rzep: pomysl jak sie cieszy ktos w #orlen ze nie musi juz placic za usuwanie nieprzychylnych tresci bo w sumie malo kto to czyta i malo kto wrzuca (). Białek to ma jednak łep do interesów
  • Odpowiedz
@rzep: no to fajnie, to nie korzystaj i nie zaśmiecaj tego portalu swoimi "błyskotliwymi przemyśleniami" my wszyscy na tym skorzystamy, serio.
  • Odpowiedz