Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #gry , pomóżcie koledze.
Nie jestem graczem, i nigdy specjalnie nie byłem, ale naszło mnie ostatnio kupić sobie konsolę żeby pograć w te osławione #wiedzmin3 i #rdr2, jakieś strzelanki albo #fifa23 czy NHL z dzieciakami.

#!$%@?ąc od wszystkich wojenek których nie rozumiem, co byście polecili żeby się nie przejechać? #playstation4 ? #xbox ?
Czy warto wydać kasę i iść w najnowsze generacje? Co byście poradzili świeżakowi w temacie?
  • 5
@reventon: Xbox ma gamepassa w ramach którego masz dostęp do sporej biblioteki gier za tak naprawdę pare złoty miesięcznie, wiec idzie pograc w dobre tytuły nawet ich nie kupując, PS ma pare gier, których mi brakuje na xboxie. Wszystko zależy tak naprawdę od tego w co będziesz grał. Zobacz co ma jedna konsola, a czego nie ma druga i zdecyduj w co chcesz grać
@reventon: no na ps4 to sobie w Wiesia w 30 klatakch pograsz już nie wspominając o długości wczytywania wszystkiego.

Bierz nową generacje. Kupowanie ps4 czy klocka poprzedniej generacji to jak kupowanie tv CRT do oglądania filmów w 4k.