Wpis z mikrobloga

  • 8
@szyna352
ostatnio #!$%@?ło mnie w taka drogę ze dotykałem lusterkami krzaków, a na końcu nie mogłem skręcić ani w prawo, ani w lewo bo było za ciasno...
  • Odpowiedz
  • 813
@szyna352
A i jeszcze mi się przypomniało ze pisze ze trasa 15 min dluzej no to jade bo miałem dużo czasu i moglem sobie jechac okrezna droga. No więc jade i jade i jade i tak po 7km jest rondo i każe mi zawrócić i wracać ta sama droga xD
  • Odpowiedz
najlepsze jak jedziesz prosto a mapy co pokazują że możesz sobie skręcić w lewo i pojechać tam daleko a potem wrócić w to samo miejsce i to będzie 10 minut dłużej
  • Odpowiedz
@szyna352: Mi zaproponowało szybszą trasę 40 minut. Myślę korek na autostradzie to poprowadzi mnie bokiem xD
Zrobiłem serpentynę po zjazdach i wjechałem w tym samym miejscu xD

Po #!$%@? zaoszczędziłem czasu xD
  • Odpowiedz
@szyna352

mnie raz w centrum Gdańska wywaliło w jakieś chaszcze, ktoś by mnie tam zgwałcił i nikt by tego nie widział i nie słyszał. nie chciało mi się już zawracać, żeby iść chodnikiem (google maps nie pokazywał takiej opcji). Okazało się, że trasa przez chaszcze a nie chodnik była o 15 minut dłuższa XD
  • Odpowiedz
  • 11
@FueGo
pamiętam 2l temu. trasa ze śląska a1 na północ. gdzieś w okolicy Kamieńska kazała zjechać na jakieś wioski. ok, jade. jakieś lasy, drogi na szerokość 1 auta i nagle patrze a ja wracam tą samą drogą którą 20min temu zjechałem z a1. najlepsze jest to, że za mną kilka aut jechało dokładnie tak samo. kolejnych których mijałem zdawało się również jechać na googlu, powielając ten sam schemat.
  • Odpowiedz
@szyna352: Algorytm google to kompletna porażka. Polecam mapy Apple. Korzystają z TomTom i to profesjonalne wyznaczanie tras z najlepszą informacją o zamkniętych trasach i korkach.
  • Odpowiedz