Wpis z mikrobloga

bylem zajawiony ale bez przesady ile można tych kreskówkowych gier?

hi-fi rush może i spoko ale od studia the evil within wolałbym horrorek a nie bajkową gre muzyczną rodem z nintendo switch

redfall - czekam na to ale czemu to musi tak słabo wyglądać? szczerze to wyglada graficznie jak left 4 dead z 2008 roku, i to modyfikowanie broni jakoś mi nie pasuje do online naparzanki, wolalbym jakieś zaawansowane dropy jak z battleroyala

minecraft - hmm może fanom się spodoba dla mnie jako osoby nie grającej w minecraft nic co by mnie zachęciło a jest rok 2k23 mogliby postarać się zachęcić nowych graczy do uniwersum. BTW. czemu to tak biednie wygląda mogliby się pokusić o lepszą grafikę nawet w minecrafcie raytracing itp. w oryginalne podobno silnik nie da rady ale legends to chyba nowy silnik?

forza - będzie pewnie sztos o ile czegoś nie #!$%@?ą ale oczekiwałbym po grze która wychodzi cyklicznie jakiegoś fajnego innowacyjnego dodatku

eso online - sztos ale czemu nie wrzucaja do gamepasa wszystkich nowych dodatków tylko podstawka jest tam za free a reszte kupuj co roku za pełną cenę a do tego jeszcze abonament i mikro transakcje, myślałem ze microsoft cos polepszy w tej sprawie a tu lipa

czemu wszystkie te gry microsoft chce wrzucac w okolicach kwiecen maj czerwiec czy ich pogrzało? a przez pierwsza polowe roku nie będzie w co grać -.-
#xboxseries #xbox #xsx #xss #xboxseriesx #gry
grzysztof - bylem zajawiony ale bez przesady ile można tych kreskówkowych gier?

hi-f...

źródło: Developer-Direct-cover-scaled

Pobierz
  • 5
czemu nie wrzucaja do gamepasa wszystkich nowych dodatków tylko podstawka jest tam za free a reszte kupuj co roku za pełną cenę a do tego jeszcze abonament i mikro transakcje


@grzysztof: radze sie naszykowac ze docelowo GP tak bedzie działac z większością gier
forza - będzie pewnie sztos o ile czegoś nie #!$%@?ą ale oczekiwałbym po grze która wychodzi cyklicznie jakiegoś fajnego innowacyjnego dodatku


@grzysztof: Tak cyklicznie, że poprzednia część ma już 6 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
redfall - czekam na to ale czemu to musi tak słabo wyglądać?


@grzysztof: bo to arkane. A suche ESO w gp imho służy za coś w rodzaju demo ale takiego bardzo dużego( ͡° ͜ʖ ͡°) o ile tu to można zrozumieć to już przy np Falloutach to już #!$%@? pełną parą