Wpis z mikrobloga

ej Mirki i Mirabelki ! Dawno mnie tutaj nie było ale mam sprawę wiec pomyślałam sobie, ze chociaż spróbuje … dla mojej siostry potrzebna jest pomoc. Tzn nie dla niej a dla jej kota który ma FIP (taka niby nieuleczalna choroba ale się da jak się ma kasę ..) Choćby i 10zl , cokolwiek , poprosze w imieniu Amirki. Szkoda jej :( .
Zbiorka na pomagam, tam jest tez cała dokumentacja medyczna jakby co.
#wykopefekt #pomagajzwykopem #pomagamy #koty

http://pomagam.pl/y4994m
Kashhh - ej Mirki i Mirabelki ! Dawno mnie tutaj nie było ale mam sprawę wiec pomyśla...

źródło: 2847A215-E2B7-46B9-A061-685CF3E7F2E7

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • 15
@owsikalfred: no na pewno by bylo taniej, ale niestety tak to jest, ze się te zwierzaki własne znaczyna darzyć uczuciem i chce się je za wszelka cenę ocalić .. ()
  • Odpowiedz
@Kashhh
#!$%@? nie raz myślałem, czy nie zrobić zrzutkę dla mnie na rehabilitację, na tym pomagam/zrzutka. Jak ludzie dla kotka zbierają 10 000, to może też by mi się udało xddd Chociaż nie jestem piękny jak kiciuś xdd Jedynie mogę życzyć powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 3
@wfyokyga: to rob ta zrzutke czemu nie, niektórzy maja szczęście uzbierać sporo na takich zrzutkach .
Ps. Na pewno jestes piękny , nie kłam ()
  • Odpowiedz
@Kashhh: 10k na kota xDDDDD ludzie to maja nierówno pod sufitem. Mam 30 lat, przezylem juz chyba 5 psow w rodzinie. W koncu kazdy z nich umrze albo ze starosci albo na raka. Pora sie z tym pogodzic a nie zebrac w internecie.
  • Odpowiedz
@Kashhh: zona przygarnela kota z ulicy i jak teraz kot potrzebuje operacji za 6kola to nie zebrze w internecie tylko zaciskam pasa i wykladam kase.

Wzielo sie kota to teraz trzeba wziac i odpowiedzialnosc.
  • Odpowiedz