Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, wszyscy wyspani? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od trzech informacji:

1. Na początek lista kategorii (lewa zakładka) - prosiliście o możliwość ukrycia kategorii głównych, tak aby w tym miejscu pojawiały się tylko kategorie własne. Zadanie wykonane, jeśli stworzyliście choć jedną kategorię własną, na Waszej liście pojawi się funkcjonalność pozwalająca ukryć kategorie, zarówno główne jak i własne!

2. Wczoraj zaprosiliśmy Was do testów beta aplikacji iOS. Zainteresowanie udziałem w testach przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego też postanowiliśmy dwukrotnie powiększyć zakładaną liczbę uczestników. Obecnie wszystkie dostępy zostały nadane, a my z uwagą śledzimy feedback, który od Was otrzymujemy.

3. W sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.2 W tej wersji poprawiliśmy między innymi:
- wykrzyknik w środku wpisu/komentarza nie tworzy już automatycznie spoilera;
- NSFW/+18 nie są już automatycznie wyświetlane dla niezalogowanego na mikroblogu;
- Hity aktualizowane są obecnie każdego dnia;
- URL działa już we wpisach i komentarzach;
- poprawiliśmy powód zakopu “Informacja Nieprawdziwa”
- poprawiliśmy nazwę jednego z powodów zakopania "Informacja nieprawdziwa";
- poprawiliśmy również kopiowanie komentarzy.

4. Usprawniliśmy przeglądanie wpisów na Mikroblogu po aktywnych - obecnie ten typ sortowania proponuje Wam znacznie lepsze wyniki. Sprawdźcie i dajcie znać co myślicie.

5. Naprawiliśmy również kilka błędów, które dotyczyły jedynie niektórych Wykopowiczów.

A teraz podyskutujmy (ʘʘ) Bo mamy do Was kilka ważnych pytań! Czy ostatnie zmiany poprawiły Wam komfort korzystania z serwisu? Jakie są Wasze odczucia? Jakie problemy związane z funkcjonalnościami doskwierają Wam najbardziej? Jakich funkcjonalności nigdy nie było na Wykopie, a chcielibyście aby zostały wdrożone? Chętnie poznamy Wasze odpowiedzi na te pytania.

Dziękujemy za to jak bardzo nas wspieracie, jesteście NAJLEPSI, wiecie? ()

#nowywykop #wykop #ios #android #ioswykop
  • 303
@wykop: Najbardziej przeszkadza mi to, że zakładka "Akcje" w profilu nie pokazuje faktycznych akcji, tylko własne wpisy na mikroblogu.. Muszę więc klikać dwa razy, żeby zobaczyć komentarze, a żeby wyświetlić znaleziska (w tym komentowane) muszę klikać jeszcze więcej razy. To jest irytujące.
@wykop:
- w dalszym ciągu nie widzę moich ostatnich aktywności gdy wejdę na mój profil.
- Powiadomienia nie wyłączają się po obejrzeniu i nie scrollują do danego miejsca na stronie.
- w wersji mobilnej nie ma opcji formatowania komentarza
- na pc formatowanie komentarza dalej jest robione w stary sposób zamiast wizualnego edytora
- dalej nie ma możliwości dodawania Emoji (dlaczego?)
- nie ma powiadomień z tagow
- własną kategoria to
@wykop:
1. W jaki sposób mogę otworzyć kilka stron gorących od razu? W starej wersji była normalna paginacja i mogłem od razu odpalić np.
https://www.wykop.pl/mikroblog/hot/strona/1/
https://www.wykop.pl/mikroblog/hot/strona/2/
https://www.wykop.pl/mikroblog/hot/strona/3/

2. Dlaczego w przypadku niektórych materiałów (np. z streamable) nie ma źródła? Nie mogę skopiować adresu do filmu bo odpala się od razu player - w starej wersji tego problemu nie było

3. Dlaczego nie można wyłączyć paginacji komentarzy? To rozwiązanie jest beznadziejne bo
@Xuzoun: Ad. 1.: Hahahhaa, oni chyba to codziennie zmieniają albo nie ogarniają XDDD
Przed-przed-wczoraj widziałem strony. Przedwczoraj ich nie było. Wczoraj były bo korzystałem. Dzisiaj piszesz ten komentarz i potwierdzam że znowu nie ma stron w gorących jest tylko 'następna' XDDDD
@wykop:

1.koniecznie ustawienie w opcjach co ma się otwierać domyślnie.

2.kiedy jestem na tagu to muszę się naklikać żeby wrócić na "główne" Mirko bo przycisk Mirko na dolnej belce prowadzi do tagu. To jest mylące. Nie może ten sam przycisk działać inaczej w różnych częściach strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3.oddawać wzruszającego łapkami lennego złodzieje!

4.przewijana lista lennych jest do bani
Gdy wchodzę w listę komentowanych jakiegoś użytkownika, wyświetla mi się lista skomentowanych wpisów a nie komentarze. Na starym wykopie było to bardzo funkcjonalne.

Oraz, gdy wchodzę w komentowany przez kogoś wpis z sekcji "komentowane" i chce wrócić z powrotem, wyświetla mi się lista wpisów użytkownika a nie sekcja komentowanych. Łopatologicznie, ale mam nadzieję że w miarę zrozumiale.
@wykop
Jest lepiej jak dla mnie w opcji brakuje mi ustawienia żeby klikając w mikrobloga przenosiło od razu na 6/12/24h zamiast najnowsze