Wpis z mikrobloga

@carving85: Strasznie mnie ciągnie żeby ograć RDR2 ponownie, pierwotnie grałem na PS4 :) No i ogram sobie Hogwart's Legacy na pewno, chociaż do niej moja wysłużona 2070 super pewnie by jeszcze dała radę

@siadatajta Palit GeForce RTX 4070 Ti GameRock Premium, not bad not terrrible, ale najlepszy ze wszystkich Palitów, najlepsze zegary bazowe. Oglądałem ten odcinek Technokraty, ale on chwilę wcześniej mówił, że ceny mają jeszcze zejść ze względu na tańszą
@jestemmimas: miałem w swoich rękach 4070ti gigabyte eagle i teraz mam Gainward RTX 4070 Ti Phantom Reunion co ostatnio w xkomie był za 4099. Trafiła się spoko wersjach bez piszczących cewek więc na loterii wygrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale obie wersje które miałem były fajne i jakoś nie kusiło dopłacać do droższych wersji.
Strasznie mnie ciągnie żeby ograć RDR2 ponownie, pierwotnie grałem na PS4 :) No i ogram sobie Hogwart's Legacy na pewno, chociaż do niej moja wysłużona 2070 super pewnie by jeszcze dała radę


@jestemmimas: Nie marnuj życia na 2k, ja gram na 2x słabszym 3060Ti w RDR2 w 4k i mam detale ustawione żeby maczowało się z 60FPS i gra wygląda genialnie, 4k to jednak przeskok cywilizacyjny. 60FPS z VSync i freesync
@bonus: Meh ja nie widzę aż takiej różnicy, a na pewno nie takiej żeby grać w 4k kosztem ustawień graficznych. 1440p wystarcza mi w zupełności, większa też jest różnica między 1080 i 1440p niż między 1440p i 4K. Na 4K przejdę za kilka lat jak będą sensowne karty pod tę rozdzielczość i stanieją monitory OLED ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jestemmimas: no to jestem w mocnym szoku, ale coz, kwestia preferencji. Dla mnie ta sama gra na ultra w 2k wyglada zdecdyowanie gorzej niz nawet 4k na wysokich czy srednich. Po prostu niebo a ziemia aliasing.

Chyba nie znam zadnej osoby ktora by wracala do 2k po zabawie w 4k.