Wpis z mikrobloga

@Menel_z_lasu: Koleś w czepku urodzony, żydowskie nazwisko, bogaci rodzicie, a jeszcze potrafił się wstrzelić w krypto czy giełdę. xD Stawiałbym na farta, ale może coś faktycznie umie, tylko mam problem, że on sprzedaje jakieś poradniki do budowy domu, a ma problem śrubkę przykręcić. xD Ewenement, no ale źle mu nie będę życzył, teraz i tak z takimi zasięgami, bardzo wysoko ocenianym przez reklamodawców kanałem może leżeć do góry wentylem. xD
@FunkyMonkey: obejrzałem, dalej uważam że adaś jest mniej poradny. Ten cały kiki mniej lub bardziej ogarnia i uzywa mozgu. Ma jakies zdolnosci manualne, nie boi sie ludzi itp itd.
@andref7: Oj, ze stwierdzeniem, że ogarnia to bym uważał. Adaś jak #!$%@? mu się webasto to będzie się wciskał pod dziadka podwieszonym ma gówno-lewarku i starał się naprawić taśmą, a ostatecznie skończy dogrzewając się kozą i będzie czekał, aż Jarek zadrutuje. Kiki odwiedzi 2 mechaników za granicą, #!$%@? 6 razy więcej hajsu, a w Polsce doczyta, że wystarczyło dwie trytytki założyć. xD
@FunkyMonkey: Obejrzałem najnowszy odcinek i nawet nie ma porównania do Odyna. Gość ma rodzinę, dzieci, porządek w garażu, pełno różnych narzędzi. Samochód i dom też wyglądają na zadbane. Umie czytać. Jeździ za granicę do różnych państw (Odyn przypadkowo jeździ tylko do Anglii i Włoch, bo tam ma jakichś znajomych).
@Varumax: @javelin: To jest kompletnie inne uniwersum, ale w kwestii zaradności to Kiki jest maksymalnie na poziomie Adasia. Przy jakimś incydencie Odyn zdrutuje i będzie liczył na farta, a Kiki przez 5 odcinków będzie ogarniał jak zrobić coś porządnie, by ostatecznie coś #!$%@?ć. Polecam zobaczyć serie z Turcji czy Norwegii na motocyklu gdzie ktoś trafnie określił „przygody Jasia Fasoli”. xD
@FunkyMonkey: Oglądam go od jakiegoś czasu tak w ramach zabicia nudy, ciekawostki co tam wyprawia śmiesznego i z każdym kolejnym jego pomysłem przekracza pewną granicę głupoty. Chłop to takie duże dziecko i czasami wydaje mi się, że tego jego dzieci są mądrzejsze od niego.
@gregory_adyrolf: rudy goldbaum czy jak mu tam jest bardzo sprytny, juz dawno zauważył że oprócz swojej gromadki dzieci wyswietlenia robi także jego nieporadność. Są z tą żoną niesamowicie chytrzy, dla pieniędzy zrobi wszystko, więc o ile pokazywanie siebie jako pierdołę będzie robiło pieniążki to będzie to robił.