Wpis z mikrobloga

@Atreyu: tyś chyba nie widział, ile na kolejny rower wydałem. Nie chcę samochodu, żeby nie musieć należeć do jednego zbioru z takim bucem jak Ty, to jest jedna z podstawowych przyczyn nieposiadania blaszaka.
  • Odpowiedz
@AbaddonLincoln: Jedynym bucem jesteś ty tutaj obrażając gościa bo kupiłeś rower o wartości jakiegoś losowego samochodowego gruza. W tych marketach mało miejsca to jeszcze z rowerem gość wszedł ludzi #!$%@?ć, szok XD Mercedesa za pół bańki to byś chował w sklepowym magazynie na czas zakupów?
  • Odpowiedz
W tych marketach mało miejsca


@Sebastian_II_Mordeczka: dwumetrowe na szerokość alejki, przecież to hipermarket, wieeelkiiii

gość wszedł ludzi #!$%@?ć


@Sebastian_II_Mordeczka:
Jedyna osoba, z jaką miałem kontakt była bardzo pozytywnie nastawiona do roweru, nawet sobie podotykać chciał. Poza tym było z 5 osób na cały sklep, nic o sytuacji nie wiesz, ale się srasz w internetach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O co chodzi z tym Mercedesem, boś na
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka: Serio myślisz, że jest jakiś inny powód? Auto na parkingu możesz zostawić, rower nawet jak są stojaki do roweru to strach zostawić, bo są zrobione na odwal i nie spełniają swojej roli. No i woź tu ze sobą cały czas kilogramowe zapięcie, tym bardziej że OP nie przewidywał takiego postoju.
Poza tym 99% zapięć to jest najwyżej minuta roboty i roweru już nie zobaczy
  • Odpowiedz
Poza tym 99% zapięć to jest najwyżej minuta roboty i roweru już nie zobaczy


@guru8: Powodzenia w #!$%@? Kryptonite'a w minutę, do tego pod marketem w biały dzień na oczach kamer i świadków.

A poza tym to #!$%@? to kogokolwiek obchodzi i tak. Wieśniak zawsze znajdzie wymówkę na bycie wieśniakiem.
  • Odpowiedz
myślisz, że ktoś zareaguje?


@sargento: Nie wiem, bo jak napisałem wyżej, #!$%@? mnie to obchodzi. Jak ktoś się przechwala, że ma rower o wartości samochodu, a nie stać go na zapięcie za kilka stów, tylko musi się #!$%@?ć z rowerem do sklepu, to zwyczajnie jest idiotą.
  • Odpowiedz
daje plusik za promocje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Atreyu: A bierz go z powrotem, a przy okazji to najlepiej usuńkonto i wyślij się na kurs reedukacyjny, bo przedszkola chyba nie skończyłeś.

myślisz, że ktoś zareaguje?


@sargento: No oczywiście, że tak. Nowy właściciel się ucieszy
  • Odpowiedz