Wpis z mikrobloga

@suttle
nie piszę na nowym wykopie, bo jest to męczące, ale tu zrobię wyjątek. Kiedy Britney królowała w radiu, było to wtedy straszne gówno, fakt, popularne, ale dalej gówno.
@suttle: teledyski lat 00 były przeseksuailizowane i tandetne, a już chociażby w Toxic które wysłałeś cgi jest tak badziewne ze niewiadomo co xd i to nie tylko ten przypadek, od razu przypominają mi się teledyski Kylie Minogue. Patrzysz na przeszłość przez różowe okulary.

Najlepsze jest to ze obstawiam ze byłeś nastolatkiem późnym jak królowała ta Britney, czyli teraz masz około 30, pewnie więcej i mówisz ze kiedyś to było xD a
@suttle: xD
Pewnie jestem sporo starszy od Ciebie, a jedyne co mogę napisać to ok boomer ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze wrzucanie tej britney, no daj spokój, to było top gówna zawsze i wszędzie
Jestem boomerem i powiem wam, że muzykę i teledyski mieliśmy lepsze od tego hłamu, który jest dzisiaj. Zostaw plusa jak byłeś nastolatiem kiedy Britney królowała w radiu. Bo Spotify wtedy nie było. #muzyka


@suttle: mam 35 lat i #!$%@? jak potracony, a Britney to zawsze byl synonim wioski jak Backstreet Bojsi i Just 5 xD poza tym, niby gadasz o tym jak to bylo kiedys, wrzucasz Spears z kawalkiem sprzed 25
@suttle: ten wpis to informacja- i to wcale nie zakamuflowana, która mówi tyle co:
Mam tak ograniczone horyzonty muzyczne, że uważam iz to co ja znam jest lepsze niż jakiś ogół z innego okresu czasu, którego nie znam.
Otóż jest mnóstwo świetnej muzyki obecnie tylko jej nie słuchasz. Masz ograniczone doświadczenie przez twoje postrzeganie ulega zniekształceniu i jeszcze uważasz z powodu błędu poznawczego, że to co piszesz to jakaś prawda objawiona.
Jestem boomerem i powiem wam, że muzykę i teledyski mieliśmy lepsze od tego hłamu, który jest dzisiaj. Zostaw plusa jak byłeś nastolatiem kiedy Britney królowała w radiu


@suttle: jesteś milenialsem, a nie boomerem
boomerzy to twoi rodzice
Jestem boomerem i powiem wam, że muzykę i teledyski mieliśmy lepsze od tego hłamu, który jest dzisiaj. Zostaw plusa jak byłeś nastolatiem kiedy Britney królowała w radiu.

ale wrzuciłem również Metallicę i Agilerę.


@suttle: weź mniej oczywiście trolluj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@suttle: Najlepsze że w 1998 roku, kiedy Britney nagrała "Baby One More Time" piosenka ta była uznawana za chłam i szajs, a sama Britney za kiczowatą gwiazdkę, chociaż fakt, na szkolnych dyskotekach jej piosenki robiły furorę. Moim zdaniem jeszcze lepiej wyszła jej piosenka "Crazy" nagrana rok poźniej.

Fakt że Britney to nie jest ten poziom co utwory Blondie, Cyndi Lauper czy Kate Bush, ale piosenki dzisiejszych wokalistek typu Selena Gomez, Nicki
kocimietka_BB - @suttle: Najlepsze że w 1998 roku, kiedy Britney nagrała "Baby One Mo...