Wpis z mikrobloga

potrzebuje karty SIM która będzie się znajdować w GPS, więc potrzebuje oferty na kartę i właściwie to jedynie internetu oraz długiego okresu ważności konta. W ktorej sieci znajdę na to najlepszą ofertę? #orange #plus #tmobile #play #telefony
  • 9
  • Odpowiedz
@Kry00: Prepay - starter virgin mobile (zamówienie przez stronę + dowóz kurierem gratis) - koszt 5 zł, doładowanie konta 5 zł to ważność konta na 1 rok. Za 10 zł taki zestaw,
  • Odpowiedz
@Kry00 Przenieś numer z dowolnej sieci do orange na kartę. Za przeniesienie numeru dostaniesz 2GB bonusu internetowego ważnego 365 dni. Jak doładujesz za 5 zł przez stronę orange i po doładowaniu włączysz promocję 300GB to w sumie na rok będziesz mieć 39,5 GB. Dodatkowo w pierwszym miesiącu po doładowaniu możesz włączyć promocję z 115 GB na miesiąc dla nowych + pakiet w UE.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dWRkb3dlbHVmNzgwNA
co to za promocja 300gb? mam 1 kartę w Orange, 0zl na koncie ale konto ważne własnie rok i nie widzę tej promocji

ok już znalazłem - te 300gb jest robite na 12 doładowań po 25gb o ile będę co miesiąc dopasowywał konto, a mi chodzi o to że kupuje starter, ładuje np 10zl i dostaje 10gb ważne rok. Ze zapominam o tej karcie na rok a internet na niej jest.
  • Odpowiedz
@Kry00 Ta promocja nie jest widoczna w mój orange. W skrócie chodzi o to że jak raz w miesiącu doładujesz za 5 zł, to dostajesz do bonusu za doładowania paczkę 25 GB. Jeśli saldo z bonusem masz puste to jest przedłużona ważność do 31 dni (z wyjątkiem ważności stanu konta). Maksymalnie można 12 paczek odebrać co daje 300 GB. Kasa na koncie zostaje. Szczegóły https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/100277/1448e356-9dd6-4e12-8f08-3c41d379c7bd
  • Odpowiedz