Wpis z mikrobloga

Poszukuję osób którym TAURON wypowiedział z końcem roku umowy na gaz. Przejście miało być z automatu do PGNiG...
Wytłumaczy mi ktoś co to za chora akcja?

Tauron bez konsekwencji końcem grudnia 2022 wypowiedział mi umowę na gaz, płaciłem zawsze w terminie według prognoz, w styczniu 2023 miałem mieć kolejną płatność, była wystawiona FV, później kolejna w marcu itd.
Z dnia na dzień cały segment dotyczący gazu zniknął z mojego konta w TAURON BOK, nie mam dostępu do żadnych faktur itd.
Nie wiem czy mam wszystko już rozliczone u nich? Czy z czasem dostanę jakieś rozliczenie? Nie wiem nic, na infolini też nic nie wiedzą...

Przejście do PGNiG miało być z "automatu". Gaz w domu mam, jednak żadnej umowy do teraz od nich nie otrzymałem. Na BOKu PGNiG nie ma żadnej umowy. Na infolini karzą czekać, bo "to będzie z automatu"...

Podsumowując:
Gaz w domu mam.
Do grudnia obowiązywała umowa z Tauronem, teraz jestem bez żadnej umowy, tak naprawdę nie wiem kto mi gaz dostarcza...
Brak nowej umowy, Mam gaz, nie wiadomo na jakich warunkach.

Podobno jest kilkanaście tysięcy osób potraktowanych w ten sam sposób.
Też macie takie problemy?
Co powinienem zrobić?

#tauron, #pgnig, #umowy, #wypowiedzenie, #gaz
  • 3
  • Odpowiedz
@lipolop: polecam mimo wszystko udać się do pgnigu i zawrzeć normalną umowę, bo jak się skończy mrożenie cen za gaz to w przyszłym roku zobaczysz wyższą niż inni stawkę na rachunku;) sprzedaż rezerwowa zawsze jest wyższa
  • Odpowiedz
  • 0
Najciekawsze jest to że w PGNIG nie chcą ze mną zawrzeć jeszcze umowy, bo nie otrzymali danych z Polskiej Spółki Gazownictwa.
W dodatku Tauron nie chce mi wystawić faktury końcowej, bo nie mają też od nich odczytów licznika...
No chore...
  • Odpowiedz