Wpis z mikrobloga

#rap #paluch #beef #diss #fokus

Paluch znany jest z bezsensownych #!$%@? do innych - polecam stary wpis:
https://wykop.pl/wpis/49258123/solar-ruszyl-z-hot16challenge2-by-uzbierac-troche-/strona/1

Znaną #!$%@?ą Palucha, jest jego #!$%@? do rapera Fokusa. Otóż Fokus po rozstaniu z żoną nagrał kawałek z Dodą Elektrodą. Nie spodobało się to obrońcy rapu Pieluchowi. Oto cytat z kawałka Palucha "Wiarygodność " z 2011 roku "nagrywają z Dodą (że Fokus) grają psa w serialach (że Kiełbasa chyba) to jakby swoim fanom jechali po matkach".

Fokus pokapował się rok później i nagrał kawałek "Afterparty" gdzie pod szybko stworzony sztuczny bit nawinął m.in.:
"Syntetycznie - to tak miało być zrobione, co nie?
Tak to się robi na południu ziomie
Na nieosiągalnym dla ciebie poziomie
(...)
W dłoni miałem spray, ty jeździłeś na kolonie"

Był to diss z rigczem, czego nie można powiedzieć o Paluchu, który w odpowiedzi w kawałku "Antyfokus" wjeżdżał nawet na ś.p. Magika. Ważny jest również fragment o koloniach, ponieważ Paluch wyparł się, w swoim dissie, że jeździł na kolonie (Nie jeździłem na kolonie, dla ciebie zrobię obóz), a jak się ostatnio okazało, Paluch jest małym kłamczuszkiem (w załączniku screesnhot z dowodem że Paluch jednak jeździł na kolonie).

Niestety i tym razem Paluch porwał się na za dużą rybę. Beef ewidentnie przegrał. A wiecie skąd to wiadomo? Ponieważ beef był w roku 2012, a w kawałku "Mój Kościół" w roku 2018 (Album Czerwony Dywan) pierwsze wersy brzmią tak:

"Scena to mój kościół, ze mną Kato gdy gram w Mega (Fokus jest z Katowic, Mega Club to największy klub tam)
W polskim rapie BOR Crew to jak Alfa i Omega (Nazwa albumu Fokusa)"

Także, próba wbijania szpilek Fokusowi po 6 latach od beefu jest ewidentnym dowodem, że Palucha do dzisiaj boli diss od Fokusa.
venz - #rap #paluch #beef #diss #fokus

Paluch znany jest z bezsensownych #!$%@? do i...

źródło: comment_1588845801j0IGlKo711YtM5TtQUz0U7

Pobierz