Wpis z mikrobloga

@Kir91: Od początku wojny obserwuję lawinę terminologicznych bzdur pochodzących od wszystkich tych "analityków" wojskowych. Najpierw były "pancerne kleszcze" co miały rozedrzeć Ukrainę na 2 części i odciąć od dostaw z zachodu. Jak sie skończyło - wszyscy wiemy - tonami ruskiego złomu na poboczu każdej drogi. Potem mówili - wojska pancerne muszą sie przegrupować, ale Rosja ma "lotniczą supremację" i z tym nic się nie da zrobić. A skończyło się tak jak
@GrzegorzPorada: zgadzam się - to złoty wpis, jeśli chodzi i śrubki, technikalia to Wolski jest dobry a nawet bardzo dobry jak na standardy polskiego YT to jednak prognozy najlepsze robi Wojczal. Co to wróżbiarstwa najlepszy jest Girkin bo wszystko sprawdza się na razie w 95%
@Kir91: A z kiedy jest komentarz? z przed wybuchu czy z pierwszego marca? atak nastąpił 24 lutego więc po kilku dniach było widać, że co nie wyszło a co wyszło i komentarz wolskiego jest ok i zgodny z prawdą na tamten czas.
@Programista500plus: Wolski jest na przeciwnym biegunie radiowego głosu. Spikerem to mógłby zostać, gdyby takie stanowisko pracy miało dofinansowanie z PFRONU. Słaby głos, beznadziejna dykcja, składnia Kalego, myli nazwy, o obcojęzycznych to już nie wspomina. Ogólnie zasłania się papierami na dysleksje, dysgrafie i wszystko inne - znajduje to potwierdzenie w ogólnym odbiorze tego osobnika. O merytoryce to już nie wspominam, bo to powyżej wypunktowano.
@Kir91: Jak można farmazony gejmingowego wypierdka brać na poważnie? Jeszcze ta arogancja jakby faktycznie był ekspertem z niesamowitą wiedzą
@Programista500plus:

od zawsze pisalem, ze jego najwieksza zaleta jest to, ze ma dobry radiowy glos i sposob w jaki sie wypowiada.


Nie wiem, dla mnie zawsze brzmi jak buc z wybujałym ego, co to pozjadał wszystkie rozumy. Ale to może dlatego, że zazwyczaj jak go słuchałem, to oglądałem jego mordę na ekranie xD