Wpis z mikrobloga

Co naprawdę podoba się kobietom, a co podoba się mężczyznom

Dla kobiet:
- Niski poziom tkanki tłuszczowej
- Dobre proporcje twarzy
- Głęboko osadzone oczy
- Szeroka i pełna szczęka
- Wystające kości policzkowe wysoko zawieszone
- Brak zakoli i łysiny
- Długie obojczyki i wąskie biodra
- Wysoki wzrost

Co podoba się mężczyznom:
- Umięśniona sylwetka - im bardziej tym lepiej
- Średni poziom tkanki tłuszczowej (niski przy kulturystach)
- Pewność siebie
- Męskość
- Dyscyplina
- Niewyglądanie "jak ciota"
- Dobrze dobrany pasek do spodni
- Umiejętność walki
- Stoicyzm

Pogrubione zostały te czynniki, na które ma się wpływ. Wnioski? - na wzbudzanie atrakcyjności u kobiet nie ma się wpływu, a samodoskonalenie się to cope.

#blackpill #redpill #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski
6na10cel - Co naprawdę podoba się kobietom, a co podoba się mężczyznom

Dla kobiet:
-...

źródło: tumblr_oqneloNnWX1t11r9qo1_500

Pobierz
  • 21
@6na10cel: Brednie dla słabych umysłów. To co podoba się kobietom i mężczyznom, to mix różnego rodzaju czynników psychicznych i fizycznych jakie wpływają na siebie nawzajem w różnym stopniu na różnych etapach życia. Jest to na tyle złożone i na tyle zmienne, że można tutaj jedynie mówić o procentowych zależnościach, a nie sztywnych zasadach.

Po co sami siebie oszukujecie? To masturbowanie się do swojego przegrywu jest nawet bardziej żałosne niż kobiecy solipsyzm.
@6na10cel: Nie. Jestem, a raczej byłem incelem jaki zakisiłem ogórka i jako praktyk mówię ci, że upraszczasz sprawę do nieakceptowalnego poziomu.

Świat nie dzieli się na oskarków i przegrywów.
@olaf_wolominski: Całe życie to kołp bo śmierć jest pewna, a masturbacja do przegrywu to błąd.

Ja wam piszę zawsze to, co sam uważam za prawdę, bo mam gdzieś popularność. Nie zależy mi na byciu tutaj królem. Wygląd ma znaczenie, wygląd ma decydujące znaczenie, ale nie jedyne i nie bezwzględne i różowe są pod tym względem dziwaczne. Przypisuje się tutaj kobietom męskie cechy charakteru, różowe nie cenią cielesności tak bardzo jak my
@6na10cel: zaskoczę cię, ale można się samodoskonalić w innych celach, niż tylko uwaga p0lki. Taki blackpill to fake bluepill, stawiający cipę na piedestale xD.

Mnie więcej satysfakcji dawałoby to, że będąc 120kg szafą mogę takich oskarków moggować i potencjalnie złamać jednym palcem, niż to, czy wybredna locha po ścianie spojrzy na mnie swoim łaskawym okiem jako obiekt seksualny xD.

A koniec końców i tak laski wolą takiego zwierzaka, niż femboia-modela, zgodnie
@BrockLanders:

zaskoczę cię, ale można się samodoskonalić w innych celach, niż tylko uwaga p0lki. Taki blackpill to fake bluepill, stawiający cipę na piedestale xD.


Nie jestem zaskoczony, wiem o tym, ale biologicznie człowiek jest przeznaczony do kontaktów z kobietami a nie do siedzenia w piwnicy i na siłowni - to nie blackpill stawia "cipę" czyli kobiety na piedestale tylko biologia

Mnie więcej satysfakcji dawałoby to, że będąc 120kg szafą mogę takich