Wpis z mikrobloga

@C00mpel, możesz rozwinąć? Jakie to były negatywy? Ja zacząłem przygodę, dzisiaj romansuję z nim drugi dzień i powiem Ci, że czuję się wspaniale. Wyczuwam lekko podwyższone tętno i to tyle. Myślałem, że to będzie ściema na granicy placebo, ale jak na ten moment to przeszedł on moje najśmielsze oczekiwania.
@Korbov: zaburzenia snu/bezsenność chyba najbardziej denerwuje i uprzykrza życie jak musimy akurat się wyspać. Też takinadmierny focus, który no praktycznie nie daje się oderwać od czynności czy innej rzeczy, trochę nazwałbym to takim tunnel vision ale to też trochę na granicy bo jak się budzisz niewyspany po nieprzespanej nocy to ciężko o prawidłową koncentrację.
@Korbov: w jakich dawkach bierzesz?
Ja brałem parę lat temu to do dzisiaj mam polepszony refleks, a w tamtym okresie to był jakiś kosmos. Zrobiłem kiedyś taki tricki z kredą na sali wykładowej, że profesor się na mnie spojrzał jakbym był Neo z matrixa xd oprócz tego miałem bardziej ekstrawertyczny charakter i tak jakbym szybciej myślał. Z tym, że pierwsze efekty czułem gdzieś po 2 tyg brania a nie po 2
@lifapek: 2x 20mg rano i w południe. U mnie również pojawił się spory pierwiastek ekstrawertyka. Wspomniane wyżej myślenie tunelowe (które mi zdecydowanie odpowiada), zdecydowanie poprawione samopoczucie, chęć do działania. Ciężko mi nic nie robić przez czas działania noopeptu.
Dużo czytałem na jego temat przed zażyciem i szczerze Ci powiem nie spodziewałem się natychmiastowych efektów. Myślałem, że pojawi się jakaś mrzonka działania po około dwóch tygodniach, albo coś na zasadzie placebo. Stało
@Korbov: Ten oryginalny z ruskiej apteki (małe okrągłe tabletki, biało-niebieskie opakowanie) działał na mnie całkiem okej, ale to było dawno temu, więc nie pamiętam, czy wyrobiłem tolerancję, czy nie. Za to każdy inny (np. w proszku z różnych źródeł) ma na mnie nieznaczny efekt, więc biorę rzadko i nawet nie wiem, czy tolerancja wchodzi w grę.

Cieszę się, że Ci się podoba, skąd zakupiłeś?
@L7please: zakupiłem ze Swiss Herbal. Spotykałem się z opiniami że tamtejszy jest dobrej jakości mimo dość wysokiej ceny. Muszę jeszcze dokupić cholinę aby wyeliminować bóle głowy.

Btw, najgorszym do tej pory efektem ubocznym jest coś na zasadzie wewnętrznej irytacji jakimiś błahymi wydarzeniami. Mimo to pozytywne efekty przyćmiewają tę bolączkę.
@Korbov: A tak, tę irytację dobrze znam, bo często biorę armodafinil. Nie wiem, jak przy Noopept, ale przy moda/armo bóle głowy wynikają z odwodnienia, nawet przy suplementacji choliną. Więc jeśli cholina Ci nie pomoże, zwróć uwagę na ile pijesz.
@MeksykEuropy: brałeś noopa? Wątpię bo zmiany były odczuwalne. Teraz nie czuję już aż takich efektów, ale pamięć wydaje się delikatnie poprawiona. Teraz właśnie może odczuwam placebo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Korbov: ktoś poleca jakiegoś dobrego psychiatrę w Gdańsku który przepisze metylofenidt? Chce normalnie funkcjonować ale wieczne roztargnienie i przebodźcowanie sprawia ze ciężko mi się zaaklimatyzować w jakiejkolwiek pracy. Aktualnie zacząłem nowa prace za barem i bardzo mi na niej zależy dlatego nie mam czasu szukać odpowiedniego lekarza miesiącami i czekać aż mnie zwolnià za słaba produktywność. Ktoś pomoże? ☠️
@Koobik: bo stosowałem już wiele leków z praktycznie każdej grupy psychotropów, i większość nie działa lub jedynie krótkie placebo. Jedynie leki które w jakimś stopniu oddziaływały na noradrenalinę i dopamine potrafiły pomóc.