Wpis z mikrobloga

  • 0
@Nihad_Kantic: też na to wpadłem, ale wszystkie poszewki na kołdry mam 150x200 xd
Poza tym wszystkie dwustrefowe które znalazłem są 220x200 albo 160x200

Zresztą dziwi mnie, że to nie jest coś popularnego. Ludziom nie jest zimno w stopy w nocy? xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Noniusz: ludzie z tym problemem kupują skarpety z frotte a nie wymieniają kołdrę :)


@jakis_login: ja nie lubię spać w skarpetach, jakichkolwiek xd Na kołdrze "podstawowej" mam drugą kołdrę w poprzek łóżka przykrywającą tylko nogi
  • Odpowiedz
@Noniusz: potrzebujesz babcinej pierzyny, z tego co pamietam to zawsze wszystko szlo w nogi a gora to sama poszewka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
potrzebujesz babcinej pierzyny, z tego co pamietam to zawsze wszystko szlo w nogi a gora to sama poszewka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zdzi: Potwierdzam. Na dole kupa pierza, tak, że aż w nogi gorąco, a na górze taka cienizna, że aż się zimno robi i trzeba od czasu do czasu to wytrzepywać, żeby się trochę wyrównało.
  • Odpowiedz
@Noniusz: co do cooling to kupiłem sobie poduszkę z IKEA, która miała chodzić.
Kosztowała chyba ze 200 zł, a różnica pomiędzy warstwą chłodzącą, a zwykłą po kilku minutach leżenia praktycznie zerowa.
  • Odpowiedz
  • 0
@saycool: to zdjęcie to tylko poglądowo. Dla mnie odpowiednia byłaby kołdra z częścią bardzo ciepłą na nogi i średnią/ciepłą na resztę ciała
  • Odpowiedz