Wpis z mikrobloga

Jako że temat freak fightów powoli się wyczerpuje, jakie waszym zdaniem byłyby tu jeszcze konieczne zestawienia do odhaczenia?
Według mnie
1. Jack Rurański vs Najman, co oczywiście zobaczymy na HL6.
2. Rewanż Magicala z Rafonixem ,
3. W końcu Ferrari Polak w rzymskiej nolimit, choć wiadomo, że mało kogo już ten "konflikt" sam w sobie interesuje.
#famemma
  • 17
  • Odpowiedz
@kaczek93: Jeśli chodzi o mnie to już chyba niema czegoś takiego co bym powiedział wow i mnie to rozruszało, no chyba że Pan Ibisz kontra Urbański
Prokop-Wojewódzki
no w ostateczności Wersow kontra Wardęga
  • Odpowiedz
@kaczek93: Jedyne na co czekam to Don Kasjo Król - Artur Szminka oraz Denis Załęcki - Piotr Szeliga. Ferrariego nie ma nawet co zestawiać z takimi ludźmi jak Dubiel czy Błoński, bo od każdego z nich dostaje na dziurę.
  • Odpowiedz
@kaczek93: Ja bym sobie zobaczył Zimnoch - Szpilka, ale mam świadomość, że mało kogo może to interesować, bo to konflikt sprzed 10 lat + obydwaj są już dawno wyboksowani. Poza tym Bagieta - Kapela (dla samych konferencji).
  • Odpowiedz
@kaczek93: większość została wymieniona, dopisałbym jeszcze walkę kobieta vs mężczyzna, wiem że coś tam już było u Najmana, no ale bądźmy poważni, Staśko z Mlekołakiem byłoby idealne ze względu na wszystkie podteksty
  • Odpowiedz