@quercy bo? typie. mecz trwa dwa razy po 6 minut czy 8, gość nie wyszedł więc przedłużył tobie granie w grę, w którą lubisz grać o 3-4 minuty? a ty go "karasz" przerwą na złość? no przedszkole. frustrat jakiś jesteś. zrób sobie przerwę od futa skoro grasz tylko po coś a nie dla frajdy grania
@koters: to jest wlasnie jakis absurd. wchodzis w gre aby grac mecze, jak sporo grasz i wygrywasz to wpadaja karty i sobie rozwijasz zespol. A tu masz dzbanow ktorzy wchodza tylko po to zeby zaraz przerwac mecz bo szybciej karta wpadnie, po wuj im ta karta jak nie graja meczow.
@koters: bo jak typ strzela na 6:2 i robi cieszynke, gdzie ja 6 bramek ani jednej cieszynki z szacunku, to jest ok. Ale jak ja sobie wezmę przerwę, która jest częścią gry, to już #!$%@?, przedszkolak xD
@koters: więc zdecyduj się czy gra jest grą i wszystko co oferuje jest spoko, w tym cieszynki, pauzy i inne gówna czy jednak tylko wybiórczo co ci odpowiada. Jakbym napisał, że typ wziął pauzę, bo zrobiłem cieszynke strzelając mu 2 bramkę, to byś mnie wyzywal, że jestem zjebem, bo typ ani jednej cieszynki nie oglądał, a ja obejrzalem xD
@quercy człowieku, gość mógł mieć 12 lat i podskoczyć z radości ze strzelił bramkę lepszemu, nie pominął 5 sekundowej animacji a cię krew zalała przez to. Zachowałeś się jak przedszkolak i tyle, jeszcze się tym chwaląc. Nie próbuj dorabiać do tego głębszej filozofii teraz oO
Ja też czasem nie pomijam ani swojej ani przeciwnika bo np łyka piwa wezmę w tym momencie skoro mam 5 sekund, spoceniec ze mnie potworny.
@quercy zrób sobie przerwę, serio. i może na jakąś terapię idź, są specjalne, dedykowane. poszukasz to znajdziesz, bez odbioru
ja wszystkie mecze gram dla przyjemności, jak ty nie to jesteś, ojej, spoceńcem.