Wpis z mikrobloga

@By_strzyc: Szczerze sam czekam może odblokują fps na 60 to ogram na ps5. Mógłbym to na lajcie zrobić na PC, ale nie chce mi się przed nim gnić przy tak długiej grze. Może kiedyś się doczekamy.
@danielinho: z drugiej strony. Też ogrywałem na PC i wyglądało super. Potem zobaczyłem, że kumpel gra na gołym PS4 i poszedłem się pośmiać z grafiki - jak żem to czynił za wiedźmina 3, a o dziwo gra wyglądała zajebiście w sumie.
@janushek: W RDR2 na dobrą sprawę wielu wystarczyłoby odblokowanie limitu FPS na konsolach nowej generacji, z ewentualnym niewielkim podbiciem grafiki. To naprawdę taka skomplikowana rzecz, że mimo dobrej sprzedaży gry Rockstar musiał zrezygnować z tego?

Nie, Rockstar po prostu dalej chce doić GTA Online. Dlatego zdecydowali się de facto porzucić wszystko inne by przenieść GTA Online na nową generację. A, że to ten sam silnik co GTA V, no to z
Zresztą dokładnie z tego samego powodu jeszcze nie ma GTA VI, mimo, że w tym roku minie 10 lat od premiery V.


@nostalgiwolf: i co z tego że jest 10 rocznicą, w międzyczasie wydali RDR2 - to nie jest 2003 że grę się robi pół roku a przy GTA Online pracuje jakiś mały oddział Rockstara