Wpis z mikrobloga

Hej! Mamy tu kogoś z #ubezpieczenia? Potrzebuję OC/AC/NNW do swojego pojazdu, dostałem przedłużenie z link4 za 1700 PLN ale nie do końca wygląda mi to na cebuladeal.

Przeglądając oferty AC zastanawiam się nad kilkoma kwestiami:
1 Warto dopłacać do bez udziału własnego?
2. Sposób likwidacji szkody - lepiej ASO czy gotówkowo? Sam nie wiem, czy wybierając ofertę mającą opcję ASO nie będę mógł przy ew zdarzeniu wybrać jednak propozycji gotówkowej?

Jeśli jest tu jakiś agent z fajnymi pakietami to zapraszam. Chociaż uprzedzam że mam dostęp do mubi i cuk dlatego ewentualny kontakt z naprawdę fajnymi ofertami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Docelowo mam do ubezpieczenia 3 auta i motocykl w ciągu 2 miesięcy.

Poniżej załączam to, co zostało mi zaproponowane i proszę o ocenę:
auto: Renault Megane 3 GT 2.0T B+LPG, 2010 rok
oferta na pelnych zniżkach: #link4 limit holowania 500km, su 25k (wartośc auta 40k) reszta poniżej

#ubezpieczenie #motoryzacja #ubezpieczenia #pytanie #axa #pzu #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #link4
cebula12klocuch13 - Hej! Mamy tu kogoś z #ubezpieczenia? Potrzebuję OC/AC/NNW do swoj...

źródło: link4

Pobierz
  • 4
@cebula12klocuch13: Jestem świeżo po przerobieniu tematu umowy z LINK4. Znajomy robił ofertę i 1) zdecydowanie mówił, że lepiej bez wariantu własnego. 2) Likwidacja bezgotówkowa. I tak też zawsze w sumie tu na wykop polecają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja jak sam patrzyłem dla siebie mubi to wyszło u znajomego mulitagenta i tak taniej.