Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #francja #sport

Burmistrz Paryża Anne Hidalgo sprzeciwiła się udziałowi sportowców z Federacji Rosyjskiej w Igrzyskach Olimpijskich 2024 w stolicy Francji.

„Przyjazd rosyjskich sportowców na igrzyska olimpijskie jest niemożliwy, dopóki na Ukrainie trwa wojna” – powiedziała.
Pobierz
źródło: uid_9bef6afa25bc004ce1f6dae0422cea5f1628439125302_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_za-trzy-lata-igrzyska-olimpijskie-odbeda-sie-w-paryzu-fot-getty
  • 11
@mannoroth: We Francji lewica również. O to poglądy lewicowego kandydata na prezydenta Francji, który w 2022 miał 21% głosów
Mélenchon jest zdeklarowanym krytykiem Unii Europejskiej (UE), którą uważa za skorumpowaną przez neoliberalizm . Podczas swojej kampanii w 2012 roku Mélenchon przeciwstawił się tendencji do globalizacji gospodarczej , którą potępił jako przynoszącą nieproporcjonalne zyski branży finansowej i „osobom o wysokich dochodach” kosztem biednych. Nalegał, aby organizacje międzynarodowe, takie jak UE, groziły „zduszeniem
@qusqui21: ja #!$%@?ę durniu, owszem, trafiłeś, bo francuski znam (w jaki sposób znajomość języka miałaby wpłynąć na uniknięcie banki informacyjnej, w innych krajach takich nie ma i mieszkanie tam chroni przed bańką? zwolennicy trumpa którzy napadli kongres chyba jednak są dowodem na to, że mieszkanie gdzieś i znajomość języka nie chroni przed bańką, gratuluję wywodu logicznego xddd)

nie czerpie wiedzy z żadnej bańki, sam jestem lewakiem w wielu sprawach, to nie
@Je22:

We Francji lewica również. O to poglądy lewicowego kandydata na prezydenta Francji

No fajnie. A co ma kandydat na prezydenta do polityki? Mam przypomnieć poglądy polskich kandydatów? xD

@mpfk

chodzi o to, że we Francji partie lewicowe są tradycyjnie strasznie prorosyjskie, a nie o sam fakt bycia lewicowym

Jak i prawicowe, tylko mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(w jaki sposób znajomość języka miałaby wpłynąć na uniknięcie
@PiotrFr: to żeś #!$%@? zabłysnął bo jakiś fejk kliknąłem, pani burmistrzyni Paryża jest z Partii Socjalistycznej czyli lewicowej, co można nazwać lewactwem, a nie trzeba być prawakiem, żeby używać słowa lewactwo, jak się chce, choćby samokrytycznie, wy #!$%@? #!$%@? oświecone i bezbłędne xdd jednak w sumie miło popatrzeć, że tacy się wrażliwi zrobiliście na słowa i antyprawaccy dzięki tej wojnie, może będą z was ludzie
chodzi o to, że we Francji partie lewicowe są tradycyjnie strasznie prorosyjskie


@mpfk: xDDD #!$%@? przecież we Francji to Le Pen jest ostro prawicowa. Ty wiesz coś więcej o francuskiej polityce o prócz #!$%@? o lewactwie? Bo już nie mówię, że mer paryża to centrolewica, bo na wykopie wszystko we francji co nie le pen to lewactwo.
@mpfk:

to żeś #!$%@? zabłysnął bo jakiś fejk kliknąłem

Tak, bo to był idiotyczne i nie wiem jak ktoś poza botami mógł to wykopać, bo wystarczyło sekundę pomyśleć. Pytałeś po co znajomość języka do weryfikacji informacji to odpowiedziałem xD

co można nazwać lewactwem

Już wszystko nazywacie lewactwem, że już zapomnieliście co to znaczy