Wpis z mikrobloga

moje życie to symulator cuckolda z taką różnicą że zamiast obserwować jak rÓchają ci laske obserwujesz jak ciebie rucha system szkolnictwa.

Wyobraźcie sobie bardziej pechową sytuacje:

Jesteś sobie w gimnazjum aż tu nagle ogłaszają reformę i podwójny rocznik. Z tego powodu szkoły są przepełnione więc w wieku 16 lat dostajesz się do wymarzonej szkoły, tyle że na gównokierunek. Chodzisz tam przez 6 miesięcy i okazuje się że ta szkoła za dużo wymaga jednak duma nie pozwala ci z niej zrezygnować. (mimo wielu szans) Potem zdalne i wiadomo oceny lepsze więc nie rezygnujesz.

Wracasz we wrześniu 2020 i okazuje się że jednak jest jeszcze gorzej niż było i chcesz spieralać ALE przez podwójny rocznik nie masz gdzie iść a chodząc do technikum możesz wybrać jedynie ten sam gównokierunek (którego nigdzie indziej nie ma). Więc albo męczyć się 3 lata albo iść na do liceum i stracić nie 1 a 2 lata (bo jak już mówiłem - podwójny rocznik). Bądź w szkole #!$%@? przez nauczycieli przez co dostań #depresja i #fobiaszkolna

w dodatku odstajesz od reszty bo przyjęcie cię do tej szkoły było #!$%@?ą pomyłką więc ledwo zdajesz i zamiast się uczyć to non stop poprawiasz jakieś sprawdziany. Chodzisz do "elitarnej szkoły" jednak twoja wiedza i umiejętności zatrzymały się w 3 gimnazjum. Przez #!$%@? rzuć jakiekolwiek dotychczasowe hobby i strać większość znajomych i relacje z rodziną.

Mimo tego nie poddawaj się i męcz się 3,5 lat bo wiesz że jak zdasz szkołę to będziesz miał szansę na lepsze życie

Jednak racji tego że odstajesz na tle klasy nauczycielka wprost powiedziała ci że będzie ci utrudniać zdanie klasy żebyś tylko nie podchodził od matury bo zaniżysz statystyki. Prawdopodobnie jest to twój koniec bo jak już wspomniałem nie masz jak zmienić szkoły ani klasy ani matury NICZEGO.

Dosłownie wszystko czego próbujesz zawodzi, możesz tylko biernie przyglądać się jak szkoła cię niszczy bo nikt nie chce stanąć w twojej obronie. Nawet twoi rodzice twierdzą że to twoja wina. Ludzie którzy mieli #!$%@? w szkołę te 5 lat temu dzisiaj są na 1 roku studiów albo pracują a ja po latach wyrzeczeń muszę walczyć o wykształcenie średnie. Każdy ma we mnie #!$%@? i nikt nawet się nie przejmuje losem takiego spierdoksa jak ja, który pod wpływem impulsu mając 16 lat podjął najgorszą decyzje w życiu

#spierdoks #depresja #zycie #bekazpisu
iluvmypickle - moje życie to symulator cuckolda z taką różnicą że zamiast obserwować ...

źródło: obraz_2023-02-07_184416434

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz