Wpis z mikrobloga

Panowie, mamy to!

Ale jestem zmęczony psychicznie.
To było mega długie wishowanko, w sumie godzinke mi zajęło bo jeszcze oglądałem wishowanko onlaja.

Plan był taki: HT z C2 na C6 -> Yelan z C0 na C1 -> Aqua Simulacra -> reszta w Yelan

Wishy dzisiaj było ponad 668 (różowe) + 6 (zwykłe), startowe 574 + starglittery, nie myślałem, że AŻ tyle mi poleci ze starglitterów za duplikaty. wow.

Na Character Banner - 538, na Weapon Banner - 130, Standard - 6 (i jakieś tam pojedyncze potem jak uzbierałem, nie chce mi się czekać na odświeżenie historii)

HT wypadła 4 razy
Yelan wypadła 2 razy

Przegrałem 3 razy, raz wleciała Jean na C0, raz Mona na C4, raz wleciała moja druga Staff of Homa

Jean 74
Hu Tao 77
Hu Tao 74
Hu Tao 76
Mona 78
Hu Tao 17
Yelan 76
Yelan 78

średnia dalej pi razy drzwi 64

Staff of Homa 67
Aqua Simulacra 67

Beiduo wbiłem na C30, Nigguang na C21, a trapa na C29 xD

Beidou x19
Bennett x1
Eye of Perception x2
Favonius Greatsword x2
Favonius Lance x2
Favonius Warbow x2
Kujou Sara x1
Kuki Shinobu x1
Lion's Roar x1
Ningguang x13
Rainslasher x1
Rust x1
Sacrificial Bow x2
Sacrificial Greatsword x1
The Flute x2
The Stringless 1x
The Widsith x2
Xingqiu x21
Yun Jin x1

Weapon Banner:

Beidou x1
Chongyun x1
Dori x1
Dragon's Bane x3
Favonius Codex x1
Favonius Sword x5
Lithic Blade x5
Ningguang x1
The Widsith x1
Yanfei x1

PROSZĘ NIE BIĆ O ARTEFAKTY HU TAO, NIE CHCE NAWET WIEDZIEĆ ILE SIEDZE JUŻ NA TYCH DOMENACH I GRINDUJE TE SHIMENAWE, CRIMSONA I EOSF
#genshinimpact

Czy ktoś ma pomysł co zrobić z Homą? :D R2 kuszące, ale raczej nieopłacalne, dałbym może Zhongliemu którego robiłem pod bursta..

podgląd postaci: https://enka.network/u/720785399/
guest - Panowie, mamy to!

Ale jestem zmęczony psychicznie.
To było mega długie wisho...

źródło: 2023-02-07_18-10-54

Pobierz
  • 21
@guest: Takim sprzętem można zabić! Moje gratulacje, oby Pani dyrektor posyłała jeszcze lepiej na tamten świat.
Ja mogę jedynie przyflexować Homą na pierwszym 10-pullu na obu kontach (na jednym start 5 pity, na drugim 30 pity), ale to tyle, Yelan późna w obu przypadkach, a na słabszym koncie to jeszcze wcześniej przegrane 50/50 na Tighnariego xD
@Sentox: korci Raiden C6, którą mam aktualnie na C1, ale nie wiem czy dałbym znowu radę tyle się powstrzymywać od wishowania, no i Raiden to tak średnio się opyla powyżej C3, muszę się zastanowić, może jeszcze spróbuje wyrwać przez te 3 tygodnie kolejną konstelacje Yelan

@kierowcaautobusuofficial Yelan bardzo dobra. taki lepszy trap, tylko że bez leczenia.

@errorOK1234 ciężko powiedzieć. ostatni raz wyzerowałem się na Raiden rok temu na koniec marca [25.03].