Wpis z mikrobloga

@AleCoToJest: Dialogi średnie, wszyscy Cię chwalą co jest irytujące xd Pustych ulic nie ma, Hogwart pełen ludzi ale gram na PC, nie wiem jak z PS5. Sam świat przyjemny, Hogwart to jedna z najlepszych lokacji w jakich dane mi się było poruszać, dla fana to jest coś pięknego. Walka bardzo przyjemna, odkrywanie znajdziek też choć po pewnym czasie schematyczne i monotonne. Jedyne co mnie wkurza i wyciąga z immersji to bieganie
@AleCoToJest: ja bym powiedział, że problemem z postaciami na ulicach nie jest taki, że jest ich mało, tylko że są całkowicie nieinteraktywni i stanowią jedynie dekorację

nie komentują w żaden sposób tego co robi gracz, i nie ma żadnych losowych zdarzeń poza kilkoma oskryptowanymi scenkami które możemy jedynie oglądać

z resztą cały świat jest mało interaktywny, zagadki środowiskowe można policzyć na palcach jednej ręki (nie liczę powtarzalnego otwierania drzwi alohomorą i
liczyłem ze będzie podobnie jakw rdr2 ze prkatycznie z każdym mozna pogadać a decyzje w grze widzimy na tym jak buduje się wokól nas otoczenie


@AleCoToJest: jedyna gra na poziomie RDR2 jaka dotąd wyszła to RDR2, o takim poziomie nawet nie marzyłem, liczyłem na plus minus poziom trzeciego wieśka

RDR2 to całkowicie inny poziom projektowania świata, daleko jeszcze Avalanche do Rockstara


@jestemmimas: ale mimo wszystko mam wrażenie, że nawet Gothic