Wpis z mikrobloga

Kanadyjski nastolatek został zawieszony w szkole, a następnie został aresztowany za to, że głosił tak kontrowersyjne hasła, jak że chłopcy nie powinni korzystać z żeńskich toalet czy szatni oraz za to, że powiedział, że istnieją dwie płcie. Co najlepsze, była to szkoła katolicka, więc ciekawe za co w zwykłych placówkach oświatowych można dostać zawieszenie...

Jednocześnie nauczyciele mogą prowadzić zajęcia szkolne w takim gustownym wdzianku xD

#bekazlewactwa #lewackalogika #kanada #lgbt #4konserwy
Pobierz Roger_Casement - Kanadyjski nastolatek został zawieszony w szkole, a następnie został...
źródło: FogIWaYaUAMntX8
  • 8
@Pan_Kielonek: Czemu zwracasz się do osoby per "wy"? Może jeszcze każesz mi zwracać się do siebie "towarzyszu", jak to lewicowcy robili za komuny?

Ale fajnie, że pochwaliłeś się brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem xD Nie miał prawa być w szkole, bo został zawieszony za stwierdzenie faktów biologicznych, ale jakoś nie jestem zdziwiony, że dla lewicowców wolność słowa to bzdura...
@Roger_Casement: "wy" - manipulatorzy.

został aresztowany za to, że głosił tak kontrowersyjne hasła

I have just been arested (...) for attending class after being excluded

I kto tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
Przy okazji wygodnie pominąłeś fakt, że to nie zwykły uczeń, a politycznie zaangażowany aktywista.
@Pan_Kielonek: Na razie to Ty manipulujesz, bo został zawieszony za to, co napisałem...

Przy okazji wygodnie pominąłeś fakt, że to nie zwykły uczeń, a politycznie zaangażowany aktywista.


A jakie to ma znaczenie, kim jest? Daj paragraf z konstytucji kanadyjskiej, która zezwala a zawieszanie ucznia za przytaczanie faktów biologicznych...
@Roger_Casement: kolego, nie odwracaj kota ogonem, bo nie o tym tu dyskutujemy :) Nie o tym, za co został zawieszony, a za co został aresztowany. Oboje wiemy, że gdyby do tej szkoły mimo zakazu nie wrócił, to za same poglądy nikt by go nie aresztował.
I nie zrozum mnie źle - ja się zgadzam z tym, że nie powinien być zawieszony za to co powiedział, myślę podobnie. Uważam, że transy nie
@Roger_Casement: chociaż też nie do końca, bo to spłaszczenie problemu. Swoja drogą "zawieszenie" to tak na prawdę dodatkowe wakacje dla ucznia, nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami.
A sednem problemu jest nie to, jakie ma poglądy, a gdzie je głosi. Tak jak będąc na przykład uczniem z wymiany z Polski nie chciałbym w szkole wysłuchiwać, że Polacy mają się wynosić do siebie, to nie ich kraj. Ale też nie zabraniam